• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Onderhoud Verdistraat moet wateroverlast tegengaan

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 maart 2026 09:30
in Suriname
[Aggregator] Downloaded image for imported item #433356

Overlast aangepakt met rioleringswerk aan Verdistraat

Het Ministerie van Openbare Werken en Ruimtelijke Ordening is gestart met onderhoudswerkzaamheden aan de Verdistraat.

De werkzaamheden worden uitgevoerd door de afdeling Open en Gesloten Riolering van het directoraat Civiel Technische Werken (CTW) en zijn op 16 maart aangevangen.

De werkzaamheden richten zich op het schoonmaken van de lozingen aan weerszijden van de straat. Door begroeiing en ophoping van materiaal was de doorstroming van regenwater belemmerd geraakt, wat leidde tot wateroverlast in de omgeving.

Met de huidige aanpak wordt beoogd de afvoer van regenwater aanzienlijk te verbeteren en toekomstige overstromingen te voorkomen.

Uitvoering in eigen beheer

De werkzaamheden worden in eigen beheer uitgevoerd door het ministerie. Hierbij wordt gebruikgemaakt van een hydraulische graafmachine met standaard giek. Het vrijgekomen materiaal wordt langs de berm afgewerkt.

Volgens de betrokken dienst zorgt deze werkwijze voor een efficiënte uitvoering en betere controle over de voortgang van het project.

Prioriteit voor beperking overlast

De werkzaamheden zijn nog in volle gang en worden met prioriteit voortgezet. Het ministerie benadrukt dat alles in het werk wordt gesteld om de overlast voor bewoners en weggebruikers tot een minimum te beperken.

Met deze ingreep wil de overheid bijdragen aan een betere waterhuishouding en leefbaarheid in de omgeving.

Bron: gov.sr

ShareTweetSendSend

Meer berichten

lotjeshuis
Suriname

Stichting Lotjeshuis slaat alarm, overheidssteun blijft uit

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433358
Suriname

Suriname versterkt positie als carbon-negatief land

natio en guatemala
Sport

Onrust rond internationals overschaduwt voorbereiding Natio

saronburg verkeersongeval
Suriname

Bromfietspaden Saronbrug tijdelijk gesloten na veiligheidsrisico

politie ambulance
Suriname

Zwaar ongeval op Kennedyweg zorgt voor stroomuitval en verkeerschaos

handboeien arrestatie aangehouden 2
Suriname

Neef aangehouden voor inbraak in woning van familie aan Johannes Amelostraat

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws