• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Goedkope kaartjes beschikbaar om Surinaams elftal live mee te maken op het WK 2026

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 december 2025 04:00
in Lifestyle, Suriname
voetbal natio suriname svb

Illustratiefoto (AI)

Surinaamse supporters dromen al hardop van volle tribunes, vlaggen in het vak en dat ene historische moment waarop Natio het wereldtoneel op stapt.

En ineens komt er nieuws dat de hoop aanwakkert.

Goedkopere WK stadion kaartjes worden officieel een optie, terwijl de Verenigde Staten tegelijk een systeem lanceren dat sommige fans sneller aan een visumafspraak kan helpen. Maar er zit een belangrijke maar aan het verhaal.

Nieuwe 60 dollar tickets, maar ze zijn schaars

FIFA heeft een extra goedkoop ticketniveau aangekondigd, de Supporter Entry Tier. De prijs is 60 dollar en dit geldt voor alle 104 wedstrijden, inclusief de finale.

Deze tickets zijn niet bedoeld voor vrije verkoop. Ze gaan via de ticketprogramma’s van nationale bonden en vormen ongeveer 10 procent van de bondallocatie per team per wedstrijd.

AP schrijft dat het in de praktijk vaak neerkomt op circa 400 tot 750 tickets per team per wedstrijd. Voor fans die misgrijpen, blijven de reguliere prijzen een stuk hoger.

FIFA Pass geeft prioriteit, maar ticket is geen visum

Opvallend is ook de nieuwe FIFA Priority Appointment Scheduling System, ook wel FIFA PASS. Dit systeem maakt het voor WK tickethouders die naar de VS reizen mogelijk om een prioritaire visumafspraak te krijgen als er lange wachttijden zijn.

De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio waarschuwt daarbij expliciet dat een ticket geen visum is. De normale screening blijft gelden, alleen de afspraak kan sneller.

Wat dit betekent voor Natio fans

GFC Nieuws ziet vooral dit: als Suriname zich via de play offs alsnog plaatst, ontstaat er een kleine maar realistische route voor fans met een beperkt budget.

Alleen, je moet dan wel via de SVB aan zo’n 60 dollar ticket komen en je moet reis, verblijf en visumkosten nog steeds kunnen dragen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Automobilisten klagen over filevorming door fastfood drive-thru’s
Suriname

Lange drive-thru rijen veroorzaken verkeerschaos op drukke wegen

Busje rijdt woning binnen: gezin zwaar geschokt na nachtelijk incident
Suriname

Busje rijdt woning binnen: gezin zwaar geschokt na nachtelijk incident

Escalatie familieconflict leidt tot gewelddadig incident aan Khariweg
Suriname

Broer brengt tijdens ruzie om bromfiets jongere broer steekverwonding toe

Bewoners vragen onderzoek naar vermeende fouten bij opname watermeters.
Suriname

Klanten klagen over hoge waterrekeningen: “Ik betaal voor verbruik dat ik niet heb gehad”

Religieuze gemeenschap benadrukt belang van vrede en innerlijke bezinning
Suriname

Offerfeest moet volgens Ahmadiyya Moslim Gemeenschap leiden tot meer menselijkheid en saamhorigheid

Volledig gratis gezondheidszorg in Suriname lijkt voorlopig onhaalbaar
Gezondheid

Volledig gratis gezondheidszorg in Suriname lijkt politiek onhaalbaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws