• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Maaltijdbezorgers zien enorme toename in bestellingen in Paramaribo

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 augustus 2025 02:00
in Lifestyle, Suriname
pizza

De afgelopen maanden is er een duidelijke stijging te merken in het aantal mensen dat eten laat bezorgen in en rond Paramaribo.

Een maaltijdbezorger die actief is in verschillende wijken van de hoofdstad zegt dat de vraag naar bezorgmaaltijden flink is toegenomen.

In gesprek met GFC Nieuws vertelt hij dat hij vrijwel de hele dag en avond onderweg is om warme maaltijden af te leveren bij gezinnen en bedrijven.

“Ik werk voor vier verschillende eetgelegenheden en ik kom nauwelijks aan rust toe,” zegt de bezorger. “Zodra ik een bestelling heb afgeleverd, staat de volgende al klaar. Het is echt non-stop.”

Volgens hem is het niet meer alleen op vrijdag of in het weekend druk, maar ook doordeweeks is de stroom aan bestellingen bijzonder hoog.

Hij geeft aan dat niet alleen de bekende fastfoodketens profiteren van deze trend, maar ook kleinere restaurants en lokale keukens draaien op volle toeren.

“Collega’s die voor andere zaken rijden zeggen precies hetzelfde. Het lijkt alsof steeds meer mensen geen tijd of zin hebben om te koken. Ze bestellen gewoon een portie nasi, bami, pizza of een dagschotel van de buurtrestaurantjes.”

Wat hem vooral opvalt is dat de bestellingen niet alleen in grote aantallen binnenkomen, maar dat ook de bedragen per bestelling aanzienlijk zijn.

Mis dit niet:

Suriname stevent mogelijk af op grotere stroomproblemen

Vicepresident ziet kansen voor samenwerking met JCI rond jongeren en duurzaamheid

“Sommige mensen bestellen voor meer dan SRD 1200,- aan eten, vooral als ze voor meerdere gezinsleden of voor een klein kantoorteam bestellen.”

Volgens hem laat dit zien dat het bezorgen van maaltijden niet meer alleen iets is voor drukke momenten of speciale gelegenheden, maar voor velen een vast onderdeel van de dagelijkse routine is geworden.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Minister Abiamofo waarschuwt: elektriciteitsnet komende maanden verder onder druk.
Suriname

Suriname stevent mogelijk af op grotere stroomproblemen

JCI roept overheid op jonge, integere leiders meer ruimte te geven.
Suriname

Vicepresident ziet kansen voor samenwerking met JCI rond jongeren en duurzaamheid

Duizenden Surinaamse Nederlanders hebben onvolledige AOW
Lifestyle

‘Groep Surinaamse Nederlanders krijgt geen volledige AOW doordat jaren in Suriname niet meetellen’

PSA-expertise krijgt belangrijke rol binnen Makandra 2.0.
Nederland

Suriname en Nederland verdiepen samenwerking met Makandra 2.0

Kunstmest wordt schaarser en duurder.
Suriname

Uitval Canawaima dreigt landbouwproductie en voedselzekerheid in Suriname te raken

Internationale onderzoeksresultaten centraal tijdens spoedberaad over Saramaccarivier.
Suriname

President Simons houdt spoedberaad over verontreiniging Saramaccarivier

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws