• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Start drukwerk definitieve RR-stembiljetten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 mei 2025 05:00
in Suriname
Foto RR-stembiljet Multiforms

Na een zorgvuldig en uitgebreid controletraject is Drukkerij Multiforms N.V. op zondag 4 mei gestart met het drukken van de definitieve stembiljetten voor de ressortraadsleden (RR).

“Het controleproces door de politieke organisaties is succesvol afgerond. De specimina van de RR-stembiljetten zijn reeds geproduceerd en worden vandaag door de politieke organisaties opgehaald,” aldus Mohamad Eskak, directeur van Binnenlandse Zaken (BiZa).

De politieke organisaties ontvangen de specimina zowel fysiek als digitaal. Hiermee kunnen zij zelf overgaan tot reproductie en verdere verspreiding onder hun achterban.

Eskak benadrukt dat BiZa het distributieproces met zorg en strategie heeft ingericht: “We starten met de meest afgelegen gebieden. Vandaag begint de distributie in Sipaliwini, met als doel op 9 mei de verspreiding in het binnenland voort te zetten. Dit biedt ons voldoende speling, aangezien de bereikbaarheid van deze gebieden vaak een uitdaging vormt.”

Na Sipaliwini volgen naar verwachting de districten Marowijne en Brokopondo. De districten in de kustvlakte worden in een later stadium bediend. De afronding van het drukproces voor zowel de DNA- als RR-stembiljetten staat gepland voor 13 mei.

Bekijk ook:

NMA onderzoekt mogelijke watervervuiling na massale vissterfte in Saramacca

Onderzoek moet duidelijkheid geven over opslag radioactieve bronnen op Kuldipsingh-terrein

“Die datum markeert voor ons een belangrijk ijkpunt,” zegt Eskak. “Vanaf dan kunnen we ons volledig richten op de verdere logistieke en operationele voorbereidingen voor de verkiezingen van 25 mei 2025.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Waarschuwing voor bewoners na vissterfte in Moorekreek
Suriname

NMA onderzoekt mogelijke watervervuiling na massale vissterfte in Saramacca

Onderzoek naar Halliburton-opslagfaciliteit nog gaande
Suriname

Onderzoek moet duidelijkheid geven over opslag radioactieve bronnen op Kuldipsingh-terrein

Geen foto's of video's delen van minderjarig slachtoffer, benadrukt Justitie
Suriname

Ministerie dreigt met maatregelen tegen verspreiders van beelden minderjarige

Brunnings optimistisch over toekomst Surinaamse offshore-gasindustrie.
Suriname

Suriname zet koers naar gasexport naar Europa en Azië

Ministerie verduidelijkt uitbetaling sociale uitkeringen
Suriname

President Simons betuigt medeleven na zware aardbevingen in Venezuela

Illustratiefoto
Suriname

Politici in spanning na berichten over ontbinding A-team

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws