• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Criminelen klemgereden door slachtoffer en omstanders

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 mei 2025 01:00
in Suriname
Zwaailicht politie

Overlijden arrestant in OT-cel: onderzoek loopt, politie handelde volgens protocol.

Op dinsdag 29 april is de 22-jarige verdachte O.G. aangehouden door leden van het Regio Bijstandsteam Paramaribo (RBT Parbo) in verband met een incident waarbij sprake was van ongewenste aanraking en diefstal.

De melding van het voorval werd gedaan bij het politiebureau Latour.

Uit het voorlopig onderzoek blijkt dat O.G. de bestuurder was van het betrokken voertuig. Hoewel hij zelf geen directe handelingen verrichtte, was hij wel getuige van een handeling door een andere verdachte, waarbij een vrouw ongewenst op haar bil werd geslagen.

Kort daarna probeerde een andere broer van de verdachte de pick-up van de aangever te stelen. Hij reed in de richting van Gow2 in het ressort Latour. Dankzij kordaat optreden van de aangever en omstanders werd het voertuig daar klemgereden.

Bij controle bleek dat er diverse waardevolle bezittingen uit het voertuig waren weggenomen, waaronder: USD 4.200, SRD 54.000, een geldig Surinaams rijbewijs, een identiteitskaart, creditcard en bankpasjes en een dokterskaart van de aangever.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte O.G. in verzekering gesteld. Het onderzoek naar de andere betrokkenen en het verdere verloop van het incident is nog gaande.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

zijin rosebel 3
Suriname

Zijin Rosebel organiseert eerste mijnbouwvaardighedenwedstrijd in 22 jaar

Bloedtest buisjes
Gezondheid

Laboratoria druk met testen op chikungunya door toename klachten

su nl
Suriname

Nederlandse ambassade verwelkomt jonge Surinaamse erfgoedprofessionals na afronding masteropleidingen

vrowuennetwerk
Suriname

Wini Uma ABW bundelt vrouwelijke ondernemers in Para en daarbuiten

nieuw bestuur psychologen
Nederland

Nieuw bestuur psychologen en orthopedagogen zet in op versterking mentale gezondheid

zijin rosebel
Suriname

Zijin vraagt versterkte inzet politie en militairen rond mijngebied

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws