• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Suriname breidt reismogelijkheden uit met Entry Fee Multiple vanaf 1 mei

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 april 2025 04:30
in Suriname
vliegtuig reizen cabine passagier

Het ministerie van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) maakt bekend dat reizigers vanaf 1 mei 2025 de keuze krijgen tussen de bestaande Entry Fee Single en de nieuwe Entry Fee Multiple.

Met de invoering van de Entry Fee Multiple wordt reizigers de mogelijkheid geboden om tegen betaling van USD 75 of EUR 75 meerdere keren Suriname binnen te reizen binnen een periode van drie maanden.

De kosten voor de bestaande Entry Fee Single blijven USD 50 of EUR 50.

De Entry Fee Multiple voucher is geldig voor drie maanden vanaf de datum van de eerste aankomst in Suriname. Binnen deze periode mogen reizigers maximaal vijf keer het land in- en uitreizen. De regeling biedt hiermee extra flexibiliteit aan reizigers die Suriname vaker willen bezoeken.

Kinderen onder de twee jaar zijn vanaf 1 januari 2025 vrijgesteld van betaling van zowel de Entry Fee Single als de Entry Fee Multiple.

Vouchers kunnen worden aangeschaft via het platform van VFS Global: https://suriname.vfsevisa.com. Voor vragen en ondersteuning is de klantenservice van VFS Global bereikbaar via:

(+597) 473822 (Suriname)

(+1 929 214 1755 (Verenigde Staten van Amerika)

(+31 20 300 6855 (Nederland)

Via e-mail: [email protected]
Ook is livechat beschikbaar via de website.

Met deze uitbreiding speelt de regering van Suriname in op de behoefte aan meer flexibiliteit voor zowel toeristische als zakelijke reizigers.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

baby's
Suriname

Bijzondere start van het nieuwe jaar met nieuwjaarsbaby’s in Surinaamse ziekenhuizen

winkel supermarkt
Lifestyle

Nederlanders verrast door aanbod Amerikaanse producten in Surinaamse winkels

gezin ouders familie zoon thuis wonen
Lifestyle

KIVC pleit voor structurele aandacht mentale gezondheid Surinaamse ouders

file verkeer paramaribo
Suriname

Kenneth Cyrus ziet grote kansen voor sterke bloei van het toerisme

ambulance
Suriname

Spaanssprekenden in Suriname twijfelen aan verstaanbaarheid bij alarmnummer 115

sjoks woord
Lifestyle

‘Sjoks’ lijkt het stopwoord van 2026 in Suriname te worden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws