• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Maya Parbhoe veegt vloer aan met critici: ‘Ik ben niemand verantwoording schuldig’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 april 2025 17:00
in Suriname
maya parbhoe

Maya Parbhoe

Na een kritisch bericht op sociale media waarin twijfels worden geuit over de integriteit van NPS-kandidate en regeringscriticus Maya Parbhoe, heeft zij fel gereageerd via X.

De auteur van het bericht beweert dat haar presidentiële ambities overdreven zijn, dat haar fondsenwerving niet transparant verloopt en dat haar politieke campagne in Suriname nauwelijks serieus genomen wordt.

Ook worden haar wisselende boodschappen aan binnen- en buitenlandse volgers als ‘rode vlaggen’ gezien.

Parbhoe, die bekendstaat als Bitcoin-activiste, slaat hard terug. Ze stelt dat de realiteit ter plaatse voor zich spreekt.

“Een groep van 21 Bitcoiners was in maart hier. Ze zagen het werk, de missie en de beweging met eigen ogen,” aldus Parbhoe.

Ze verwijt haar critici jaloezie en neerkijkend gedrag. “Ze kunnen Suriname niet eens op de kaart aanwijzen zonder Google, maar denken hier de waarheid te komen zoeken.”

Volgens haar willen sommigen niet accepteren dat een jonge vrouw en moeder aan het roer staat van een Bitcoin-beweging in een land dat al te vaak over het hoofd wordt gezien.

Op de vraag om financiële verantwoording reageert ze scherp: “Ik ben niemand een bonnetje schuldig. Mijn verantwoordelijkheid ligt bij mijn dochter en mijn volk.”

Ze wijst erop dat haar werk – het onderwijzen van kinderen, het onboarden van winkeliers en het leggen van een Bitcoin-fundament – voor zich spreekt.

“Deze campagne draait niet om aandacht, maar om verandering,” besluit Parbhoe. “En we zijn nog maar net begonnen.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

animalstoday schildpadden eieren
Suriname

Bezorgdheid over bescherming schildpaddenseizoen en basisvoorzieningen in Galibi

vhp vlag e1611913088796
Suriname

VHP-gelieerden hekelen uitspraken Oostburg over procureur-generaal

chinezen chinees
Suriname

Temple Fair en culturele avond brengen Chinees Nieuwjaar tot leven in Paramaribo

cultuur shata
Suriname

Suriname gepresenteerd als unieke culturele bestemming op wereldniveau

oostburg marcel
Suriname

Oostburg: VHP’ers zouden opdracht hebben gegeven tot illegale afgraving opvulzand en waste van de overheid

adhin en saoedische amb
Suriname

Adhin ziet Saoedi-Arabië als strategische partner voor olie- en gasontwikkeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws