• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

ECD neemt illegale sigaretten en alcohol zonder accijnszegels in beslag

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 april 2025 12:01
in Suriname
sigaretten

Illegale handel aangepakt met vernietiging van partij sigaretten

De Economische Controle Dienst (ECD) van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie (EZ) heeft tijdens haar reguliere werkzaamheden gedurende de periode 7 tot met 14 april onregelmatigheden aangetroffen waaronder illegale sigaretten, alcohol zonder accijnszegels en onjuiste kassystemen.

Een partij illegale sigaretten is in beslag genomen aan de Gongrijpstraat no.274 bij supermarket W.

Ook werden in afzonderlijke gevallen aan de Hernutterstraat no. 6-8 bij slijterij R. en aan de Fred Derbystraat no.73 bij slijterij K. tijdens de controlewerkzaamheden 6 flessen noten wijn, whisky soorten en rum zonder accijnszegel in beslag genomen.

Er is proces verbaal opgemaakt in beide gevallen en het onderzoek duurt voort.

De ECD heeft enkele supermarkten in de gelegenheid gesteld om hun kassasysteem in orde te maken nadat er onderzoek is gedaan naar klachten van de gemeenschap over onduidelijke bonnen die verstrekt worden.

In februari 2024 werd het Prijsaanduidingsbesluit aangepast per Staatsbesluit S.B. 2024 no. 20, waarbij nieuwe eisen werden gesteld aan de bonnen die zowel door de klein- als groothandel, als ook door dienstverleners, verstrekt moeten worden.

Het gaat om de volgende supermarkten aan de Henck Aaronstraat no.146 supermarkt G.,Henck Aaronstraat no.78 supermarkt Z., Johannes Mungrastraat no.79 supermarkt F. en Verl.Keizerstraat no.82 supermarkt R.

Mis dit niet:

Lage waterstand Afobaka en stijgend stroomverbruik zorgen voor extra druk op elektriciteitsvoorziening

Crisisopvang voor kinderen blijft knelpunt in Suriname

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

NH-minister David Abiamofo.
Suriname

Lage waterstand Afobaka en stijgend stroomverbruik zorgen voor extra druk op elektriciteitsvoorziening

Gebrek aan crisisopvang legt kwetsbaarheid kinderbescherming bloot.
Suriname

Crisisopvang voor kinderen blijft knelpunt in Suriname

Nickerie vraagt om duidelijkheid over aanpak criminaliteit.
Suriname

Bevolking Nickerie wil meer duidelijkheid over veiligheid en politieoptreden

Dodelijk verkeersongeval op rijwielpad.
Suriname

14-jarige jongen overleden na zwemincident aan Verlengde Gemenelandsweg

cabine vliegtuig stewardess
Lifestyle

Surinaamse verbaasd over reacties op familieopvang in Nederland: ‘Het gaat niet over vakantiegangers’

Kwetsbare ouderen vrezen zwaardere hitte
Lifestyle

Ouderen in Paramaribo maken zich grote zorgen over hitte en stroomuitval

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws