• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Wi Sranan-voorzitter Nanhkoesingh over juridische stappen SOL Suriname: Ik ben verzocht documenten te verwijderen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 maart 2025 09:00
in Suriname
advocaat recht rechter

CvR overweegt uitstel behandeling cassatierechtspraak

De voorzitter van de politieke partij Wi Sranan, Newalsingh ‘Newara’ Nanhkoesingh, heeft gereageerd op een sommatie van advocatenkantoor Essed & Sohansingh, namens SOL Suriname N.V. en Mark Goede.

In de sommatie, gedateerd 21 maart 2025, wordt Nanhkoesingh verzocht een bericht en document te verwijderen dat op de Facebook-pagina ‘Newara’ werd geplaatst.

Het bericht in kwestie, gepubliceerd op 19 maart 2025, zou volgens SOL Suriname N.V. en Mark Goede onjuiste en lasterlijke beschuldigingen bevatten over vermeende betrokkenheid bij ‘Trade Based Money Laundering’ en de financiering van overheidsprojecten met ‘zwart geld’ uit de brandstofsector.

De advocaten stellen dat deze beschuldigingen ongegrond, onwaar en strafbaar zijn.

Nanhkoesingh bevestigt dat hij het verzoek heeft ontvangen en zegt hierover: “Ik ben door de advocaat van SOL verzocht om de betreffende documenten te verwijderen. Wi Sranan is hierover geïnformeerd.”

Nanhkoesingh heeft intussen gehoor gegeven aan het verzoek en de documenten van zijn pagina verwijderd.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

petitie inheems kollectief suriname 41
Suriname

“Te lang is er onzekerheid over de erkenning van onze grondrechten… Te lang is er onrecht”

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436245
Suriname

Spanning loopt op bij goudmijn: twee doden na val van berg

aids voorlichting wit santi
Suriname

Succesvolle aidsvoorlichting ter gelegenheid van 14-jarig bestaan SWEC

3 ranjan
Suriname

Diaspora-ondernemers bundelen krachten voor toekomst Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436672
Suriname

Suriname investeert in wereldburgerschap: nieuwe generatie diplomaten in de maak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436659
Suriname

Gangarampandayweg bijna gereed na grootschalige aanpak

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws