• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Zwervers in Paramaribo bedenken steeds creatievere manieren om geld los te krijgen

Shafely King door Shafely King
7 maart 2025 14:00
in Suriname
Dakloze zwerver

In de binnenstad van Paramaribo gebeuren dagelijks bijzondere dingen, maar soms stuiten mensen op situaties die hen aan het lachen maken.

Een jonge Surinaamse man deelde onlangs op sociale media een opmerkelijke ervaring met een zwerver bij de Waterkant.

Volgens zijn verhaal vroeg de man hem en anderen in de buurt om SRD 20, een bedrag dat hij naar eigen zeggen dringend nodig had om paracetamol te kopen.

De man vond dit verzoek hilarisch, omdat de zwerver er niet uitzag alsof hij daadwerkelijk ziek was of pijn had.

Bovendien had hij nog nooit eerder gehoord dat iemand specifiek om geld vroeg om een pijnstiller te kopen.

Bekijk ook:

Nieuwe boringen gepland in Surinaamse offshore door TotalEnergies

OGS treedt op tegen illegale goudwinning nabij scholen in Brokopondo

Zijn bericht op sociale media kreeg veel reacties, waarbij anderen ook grappige anekdotes deelden over de creatieve smoezen die zwervers gebruiken om geld te krijgen.

Sommigen suggereerden zelfs dat de man in werkelijkheid iets heel anders met het geld van plan was.

In de reacties werd er zowel gelachen als gediscussieerd over het fenomeen.

Verscheidene personen gaven aan dat zwervers steeds creatiever worden met hun verzoeken en nieuwe manieren bedenken om medelijden op te wekken.

Anderen wezen erop dat het leven op straat zwaar is en dat mensen soms gedwongen worden om op ongewone manieren hulp te vragen.

Hoewel het verhaal op sociale media voor veel humor zorgde, roept het volgens critici ook de bredere vraag op hoe de samenleving omgaat met daklozen en de onderliggende oorzaken van hun situatie.

Foto ter illustratie 

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Nieuwe fase van offshore exploratie in aantocht.
Suriname

Nieuwe boringen gepland in Surinaamse offshore door TotalEnergies

OGS verwijdert illegale goudmijnbouwkampen in Brokopondo nabij schoolgebieden om milieu en veiligheid te beschermen. Foto: GOV.sr
Suriname

OGS treedt op tegen illegale goudwinning nabij scholen in Brokopondo

suriname en venezuela
Suriname

‘Venezolanen in Suriname kunnen sinds gisteravond moeilijk contact krijgen met familie in rampgebied’

Saipem begint aanleg onderzeese infrastructuur voor eerste offshore olieproject
Suriname

Eerste grote bouwfase van Surinames offshore-olieproject begonnen

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws