• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

NPS gelooft in overwinning: Gregory Rusland de nieuwe leider van Suriname!

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 maart 2025 19:00
in Suriname
rusland en de NPS

De Nationale Partij Suriname (NPS) is vastberaden: Gregory Rusland is de juiste man om Suriname te leiden na de verkiezingen van 25 mei 2025.

De partijleden zijn ervan overtuigd dat onder zijn leiding Suriname een betere toekomst tegemoet gaat.

Ondanks kritiek dat Rusland niet ‘strak’ genoeg zou zijn, blijven zijn aanhangers hem steunen en zien zij in hem de leider die het land nodig heeft.

“Met onze voorzitter als kapitein van het groen schip komen wij zeker vooruit! Suriname verdient beter!”, klinkt het binnen de partijgelederen. De oproep aan het volk is duidelijk: “Mek a switch, pot eng tap a grun.”

Tijdens een massameeting in Latour gisteren, werd nogmaals duidelijk hoe groot de steun voor de NPS groeit. Rusland sprak daar vol vertrouwen over de toekomst:

“Wij zijn ervan overtuigd dat de NPS het beter doet. We zien een gigantische verandering, en de mensen zijn klaar om de NPS te ondersteunen op 25 mei.”

De vraag blijft: is Rusland de juiste persoon om Suriname uit de huidige crisis te halen? Zijn aanhangers geloven van wel en wijzen op zijn ervaring, stabiliteit en de noodzaak voor een andere koers in het bestuur van het land.

Tegenstanders twijfelen echter en stellen dat Rusland niet daadkrachtig genoeg is om de diepe economische en politieke problemen van Suriname op te lossen.

Toch blijft de NPS strijden om haar boodschap uit te dragen: Suriname verdient beter, en Gregory Rusland is de man die dat kan realiseren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

NDP Bouterse en ingrid waaldring
Suriname

NDP herdenkt één jaar heengaan Bouterse

armand van der san en jennifer van dijk silos
Suriname

Waarschuwing deskundigen: kwaliteit en uitvoerbaarheid voorop bij rechtsstaatshervorming

Kaarsen
Suriname

Voortvluchtige gedetineerde komt om het leven na schoten bij wederaanhouding

voetbal natio suriname svb
Lifestyle

Goedkope kaartjes beschikbaar om Surinaams elftal live mee te maken op het WK 2026

Apostel Eric Tjin Kon Kiem en echtgenote
Suriname

Grote belangstelling voor Christmas Celebration bij Tabernacle of Faith and Love Ministries

Overleg tussen de Raad van Commissarissen en directie van de SLM op het Kabinet van de President in Paramaribo.
Suriname

RvC en directie SLM geven president update over financiële situatie en vervolgstappen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws