• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Gayen Maes treedt toe tot Jeugdraad Suriname

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
14 februari 2025 15:30
in Suriname
gayende mees

Minister Steven Mac Andrew van Arbeid, Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AWJ) heeft Gayen Maes uit Paramaribo vandaag officieel geïnstalleerd als lid van de Jeugdraad Suriname (JRS).

Maes vervangt voormalig voorzitter Rajeev Goerdin, die zijn functie en lidmaatschap om persoonlijke redenen heeft neergelegd.

Met de installatie van Maes is de Jeugdraad weer op volle sterkte.

Zijn benoeming kwam tot stand door opschuiving, nadat de eerstvolgende kandidaat op de lijst voor Paramaribo had bedankt voor de positie. Eerder waren al drie andere opengevallen plekken ingevuld met nieuwe leden uit Nickerie en Marowijne.

Tijdens de ceremonie waren onder meer aanwezig: de directeur van het Nationaal Jeugdinstituut (NJI), Mitesh Bhagoe, onderdirecteur NJI, Hakiem Lalmohamed, JRS-secretaris Nishita Bharos en de moeder van Maes, Meryl Maes.

Bekijk ook:

Havens Suriname voorbereid op groeiende olie- en handelsactiviteiten

Vrouw met Alzheimer toont opmerkelijke verbetering na gebruik paddo’s, Surinamers willen meer weten

Mac Andrew benadrukte de grote verantwoordelijkheid die het lidmaatschap van de Jeugdraad met zich meebrengt en moedigde Maes aan om de stem van de jongeren in Paramaribo duidelijk te laten horen.

Hij wees erop dat betrokkenheid en goed contact met leeftijdsgenoten essentieel zijn voor een effectieve vertegenwoordiging.

Binnenkort zal de Jeugdraad overgaan tot de verkiezing van een nieuwe voorzitter en plaatsvervangend ondervoorzitter, functies die al enkele weken vacant zijn.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Rivieren en havens centraal in toekomstige economische ontwikkeling.
Suriname

Havens Suriname voorbereid op groeiende olie- en handelsactiviteiten

De studie verscheen onlangs in het internationale vakblad Frontiers in Neuroscience en heeft sindsdien wereldwijd de aandacht getrokken van onderzoekers, artsen en familieleden van dementiepatiënten.
Gezondheid

Vrouw met Alzheimer toont opmerkelijke verbetering na gebruik paddo’s, Surinamers willen meer weten

Plannen voor nationaal telethon rond sporthal in voorbereiding.
Entertainment

Dino Canterburg ‘Damaru’ wil nationaal initiatief voor renovatie NIS opzetten

Flessen water vaak aan voorzijde winkels en blootgesteld aan zonlicht.
Suriname

Deskundigen adviseren koel bewaren van gebotteld water

De begraafplaats wordt ook opnieuw opgemeten voor een betere planning.
Suriname

Onderhoudsfonds ingesteld voor openbare begraafplaats Para

Bewoners vragen structurele oplossing voor terugkerende waterproblemen.
Suriname

Verbeterde waterafvoer PWB-project na verwijderen illegale dam

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws