• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Door UFC op straat gezette Jairzinho Rozenstruik kan hiermee miljoenen dollars verdienen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
4 februari 2025 03:43
in Sport, Suriname
bigi boi rozenstruik

Het zat er al even aan te komen, maar nu is het officieel: Jairzinho “Bigi Boy” Rozenstruik is niet langer onder contract bij de UFC.

Volgens verschillende goed geïnformeerde MMA-nieuwssites werd de bijna 37-jarige Surinaamse vechter na zijn laatste gevecht aan de kant gezet.

Afgelopen zaterdag verloor hij in Saoedi-Arabië van de 32-jarige Rus Sergei Pavlovich.

UFC-CEO Dana White noemde het gevecht “verschrikkelijk” en zei dat Pavlovich duidelijk de betere was.

Rozenstruik staat bekend om zijn snoeiharde knock-outs. Hij bouwde sinds zijn UFC-debuut in 2019 een record op van 9 overwinningen en 6 verliespartijen.

Hij versloeg grote namen als Alistair Overeem, Junior dos Santos en Tai Tuivasa, maar verloor ook van toppers zoals Francis Ngannou en Ciryl Gane.

Toch is het niet allemaal slecht nieuws voor de Surinamer. Zijn reputatie als knock-out specialist en zijn kickbokservaring openen nieuwe deuren.

Volgens onderzoek van GFC Nieuws ligt de weg wijd open voor een overstap naar het professioneel boksen of zelfs bare-knuckle fighting. En dat kan financieel erg aantrekkelijk zijn.

Andere voormalige UFC-vechters, zoals Eddie Alvarez, Jose Aldo en Anderson Silva, maakten eerder al de overstap.

Ook Francis Ngannou, een oude rivaal van Rozenstruik, vond succes buiten de UFC.

Mocht “Bigi Boy” besluiten dezelfde weg te bewandelen, dan zou hij per wedstrijd miljoenen Amerikaanse dollars kunnen verdienen.

Met zijn krachtige stoten en ervaring in het vechten lijkt Rozenstruik een sterke kandidaat voor succes in de bokswereld.

Als hij een goed gemarket gevecht weet te regelen, kan de Surinaamse vechter een lucratieve nieuwe hoofdstuk aan zijn carrière toevoegen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

somohardjo
Suriname

Somohardjo en Afonsoewa dienen voorstel in: 50% minder vergoeding bij geen verlenen quorum

leesbrillenproject
Nederland

Meer dan 40 ouderen geholpen tijdens sociale actie van SCA Zoetemeer

Politieonderzoek leidde tot de aanhouding van twee verdachten na een reeks autodiefstallen in Paramaribo.
Suriname

Politie pakt duo op na reeks diefstallen van autobumpers in Paramaribo

fish 1280
Nederland

Drugs in bevroren vis in Nederland zorgt opnieuw voor imagoschade voor Suriname

mercedes stuur
Suriname

Dodelijk ongeval Munder legt gevaar rijden zonder rijbewijs opnieuw bloot

Leerlingen van de J.E. Dennertschool krijgen praktijkles in zaaien en stekken van landbouwvoorlichters van het ministerie LVV.
Suriname

Leerlingen J.E. Dennertschool krijgen praktijkles landbouw van ministerie LVV

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws