• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Suriname zet stap vooruit: startsein voor nieuw Hoofdbureau van Politie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 februari 2025 10:00
in Suriname
hoofdbureau politie nurmohamed

De bouw van het nieuwe Hoofdbureau van Politie krijgt vandaag officieel een doorstart.

Dit project, dat essentieel is voor de modernisering van de politie-infrastructuur, markeert een belangrijke stap in de versterking van de veiligheidsdiensten in Suriname.

De bouwwerkzaamheden aan het nieuwe politiebureau zouden oorspronkelijk in december 2024 van start gaan, met als doel de oplevering in april 2025.

Door diverse omstandigheden liep het proces vertraging op. Nu de voorbereidingen zijn afgerond, wordt vandaag het officiële startsein gegeven voor de constructie van het nieuwe gebouw.

Het nieuwe Hoofdbureau van Politie verrijst op de hoek van de J.A. Pengelstraat en de Gemenelandsweg. De afgelopen weken is er hard gewerkt om het terrein bouwklaar te maken.

Bekijk ook:

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

VSB: verhaal van werkende 80-jarige onderstreept noodzaak voor duurzame oplossingen

Het project is gegund aan de 23rd Metallurgical Construction Group Co., een internationaal gerenommeerd bouwbedrijf met ervaring in grootschalige infrastructuurprojecten.

De bouw van het nieuwe hoofdkantoor van de politie past binnen de bredere visie van de regering om de veiligheid en dienstverlening in Suriname te verbeteren.

Dit moderne gebouw zal niet alleen de werkomstandigheden van politieagenten optimaliseren, maar ook bijdragen aan een efficiëntere en effectievere aanpak van criminaliteit in het land.

Met de officiële start van dit project zet Suriname een belangrijke stap in de richting van een veiliger en beter georganiseerd politiewezen.

Foto: Minister van Openbare Werken orienteerde zich een anderhalve jaar terug op het terrein waarop het nieuw hoofdgebouw van de politie zal verrijzen. Op de achtergrond het bouwsel dat gesloopt moest worden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Ouderen zouden niet op hoge leeftijd moeten blijven werken om te overleven.
Suriname

VSB: verhaal van werkende 80-jarige onderstreept noodzaak voor duurzame oplossingen

Jogi pleit voor standbeeld van Staatsolie-pionier Eddy Jharap
Suriname

Jogi pleit voor standbeeld van Staatsolie-pionier Eddy Jharap vóór eerste offshore olieproductie

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vierjarig meisje vecht opnieuw tegen leukemie.
Nederland

Familie vraagt steun voor spoedbehandeling van jonge Za’nyah Prijor in Nederland

Training gericht op versterking van pluimveesector in het binnenland.
Suriname

Zestien deelnemers ronden pluimveetraining in Pusugrunu succesvol af

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws