• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politieagent op non-actief aangehouden voor meerdere strafbare feiten tijdens Oudejaarsnacht

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 January 2025 07:00
in Suriname
arrest gevang politie

De politie heeft een 35-jarige politieambtenaar, die reeds op non-actief was gesteld, aangehouden voor zijn betrokkenheid bij een reeks strafbare handelingen in de nacht van 31 december 2024 op 1 januari 2025.

Het incident vond plaats op de Anton Dragtenweg in het ressort Geyersvlijt.

De verdachte wordt beschuldigd van overtreding van de vuurwapenwet, mishandeling, poging tot zware mishandeling en vernieling.

Volgens het voorlopig onderzoek was er sprake van een conflict in de relationele sfeer, waarbij de verdachte zijn ex-vriendin heeft mishandeld. Daarnaast heeft hij met een vuistvuurwapen meerdere schoten gelost op het voertuig van de vrouw.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte, in afwachting van verder onderzoek, in verzekering gesteld door de afdeling Onderzoek Personele Zaken (OPZ).

De zaak wordt met de hoogste prioriteit behandeld om zowel de strafbare feiten als de professionele standaarden binnen het korps grondig te evalueren.

Het Korps Politie Suriname benadrukt dat het geen enkele vorm van grensoverschrijdend gedrag, zeker niet door leden van het korps, tolereert.

Het onderzoek naar de zaak wordt voortgezet en verdere maatregelen zullen worden getroffen zodra alle feiten zijn vastgesteld.

ShareTweetSend

Meer berichten

botsing aanrijding
Suriname

Bestuurder bekneld bij botsing Martin Luther Kingweg

Zwaailicht politie
Suriname

Bewoners Altona 2 met spoed ontruimd door politie

crime misdaad politie plaats delict moord handboeien arrest aanhouding2
Suriname

Man biedt onderdak aan zwangere vrouw en vergrijpt zich aan haar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws