• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Blonde vakantiegangers in Suriname opgelucht: zilvershampoo weer te koop

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 december 2024 10:00
in Lifestyle, Suriname
blonde vrouw haar

Vorig jaar ontving onze redactie meldingen van blonde toeristen die op vakantie waren in Suriname en tegen een onverwacht probleem aanliepen: zilvershampoo was nergens te vinden.

Voor blonde mensen is zilvershampoo een essentieel verzorgingsproduct dat helpt om ongewenste gele tonen in het haar te neutraliseren, vooral na blootstelling aan zon en chloorwater.

Bekende drogisterijen in Paramaribo hadden dit niet op voorraad. Ook diverse goed uitgeruste supermarkten werden bezocht, maar zonder succes.

Winkelpersoneel legde destijds uit dat de vraag naar dergelijke producten in Suriname laag is, omdat het percentage blonde mensen in de autochtone bevolking vrijwel nihil is.

Ter vergelijking: wereldwijd heeft slechts 2% van de bevolking van nature blond haar. In Nederland en België ligt dat percentage hoger, met name in Nederland, waar sommige bronnen een aandeel van rond de 40% noemen.

GFC Nieuws Lifestyle ontving recent berichten van toeristen met goed nieuws: zilvershampoo is inmiddels volop verkrijgbaar in Suriname, zelfs in sommige supermarkten.

De groeiende vraag en toeristenstroom hebben vermoedelijk bijgedragen aan deze verandering.

Met dit kleine maar belangrijke detail wordt het voor blonde vakantiegangers in Suriname net iets gemakkelijker om zorgeloos te genieten van alles wat ons prachtige land te bieden heeft. Een stap richting een nog gastvrijer Suriname.

Mis dit niet:

Douanebond en bedrijfsleven willen aanpassingen in ontwerp-Algemene Douanewet

Groene NGO Collectief Suriname waarschuwt voor grootschalige ontbossing

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Ontwerp-Douanewet moet belangen van douane en ondernemers in balans brengen.
Suriname

Douanebond en bedrijfsleven willen aanpassingen in ontwerp-Algemene Douanewet

Suriname verloor in 2022–2023 naar schatting 11.177 hectare bos.
Suriname

Groene NGO Collectief Suriname waarschuwt voor grootschalige ontbossing

Extra dienstvoertuig moet continuïteit verkeerscontroles waarborgen.
Suriname

Afdeling Verkeer Regio Midden versterkt met extra dienstvoertuig

Rawien Raghoenandan
Suriname

Bus- en boothouders kunnen niet langer wachten, gezinnen en bedrijven komen in gevaar

Minister André Misiekaba opende de eerste COVAB-zorgopleiding in Marowijne. Het initiatief moet meer lokaal opgeleide zorgmedewerkers opleveren voor het district. Foto: CDS
Suriname

Marowijne krijgt eerste verpleegkundeopleiding: tientallen studenten kunnen dichtbij huis studeren

Suriname neemt deel aan COP17 in Armenië, waar landen spreken over bescherming van biodiversiteit, internationale financiering en de uitvoering van natuurdoelen voor 2030. Foto: CDS
Suriname

Suriname zet bescherming van bossen en mangroven op agenda bij biodiversiteitstop

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws