• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse politieke arena overspoeld door misleiders die macht zoeken, stelt analist

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 november 2024 22:00
in Suriname
Onafhankelijkheidsplein Suriname

Volgens analist en columnist R. Pinas moet de Surinaamse samenleving dringend beseffen dat de politieke arena van het land wordt overspoeld door demagogen.

In gesprek met GFC Nieuws stelt Pinas dat deze figuren, zowel gevestigde politici als nieuwkomers, zich voordoen als patriotten die uit liefde voor het land handelen. “Maar dit is niets meer dan een schaamteloze façade,” meent hij.

De waarnemer legt uit dat veel van deze politici vooral bezig zijn met hun eigen vooruitgang.

“Het draait niet om liefde voor Suriname of de bevolking. Het gaat om macht, geld en roem. Ze gebruiken mooie woorden en emotionele boodschappen om het volk te misleiden, vooral de onwetenden en de meest kwetsbaren in onze samenleving,” zegt hij fel.

Volgens de analist is het opvallend hoe deze figuren keer op keer dezelfde tactiek gebruiken.

“Ze spreken over opoffering en toewijding, maar hun acties bewijzen het tegendeel. Zodra ze een machtspositie hebben, verandert de retoriek en blijken de belangen van het volk opeens minder belangrijk,” voegt hij eraan toe.

Pinas roept de bevolking op om waakzaam te zijn en zich niet te laten misleiden door loze beloften en mooie verhalen.

“Het is simpelweg een toneelstuk om in het centrum van de macht te komen of blijven. Het Surinaamse volk moet kritisch blijven en niet in de val trappen.”

Hij sluit af met een dringende boodschap: “Suriname moet weten dat heel veel een schijnvertoning is. Het volk moet wakker worden en zich niet langer laten misleiden door manipulators.”

ShareTweetSend

Meer berichten

Dollars USD
Suriname

Geruchten over staatsaankoop aan de Suralcoweg zorgen voor beroering: verschil van bijna 5 miljoen USD roept vragen op

chan santokhi vhp
Suriname

VHP worstelt met identiteit richting 2027, partij verloor 24.000 stemmen

slachtoffer dood
Suriname

“Een vader, een echtgenoot, een ondernemer… verloren door een kogel die nooit had mogen vallen”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws