• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Justitie en Politie lanceert muziekproject om levens kansarme jongeren te verbeteren

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 november 2024 12:30
in Suriname
Trompet muziekinstrument

Minister Kenneth Amoksi van Justitie en Politie heeft de Commissie Muziek voor Kansarme Jongeren geïnstalleerd.

De commissie zal het komende jaar werken aan een muziekproject voor jongeren uit minderbedeelde gemeenschappen. De installatie vond plaats in de vergaderzaal van het ministerie.

Het initiatief is goedgekeurd door de Raad van Ministers en richt zich op het bieden van muzikale training aan jongeren, waarbij ze leren verschillende muziekinstrumenten te bespelen.

Het project beoogt een positieve impact op de levens van jongeren die geconfronteerd worden met economische en sociale uitdagingen.

De commissie start het project in de Stichting Buurtwerk Latour (Stibula), met plannen om later uit te breiden naar andere buurten, waaronder Pontbuiten, Hannaslust en Sonnypoint. Daarnaast zijn er ook plannen om het project landelijk uit te breiden naar andere districten.

De lessen zullen verzorgd worden door leden van de politiekapel, die hun muzikale expertise inzetten om jongeren te begeleiden.

Met dit project hoopt de minister de kracht van muziek in te zetten als instrument voor sociale verandering, waarbij de kansen voor jongeren uit kwetsbare gemeenschappen aanzienlijk worden vergroot.

ShareTweetSend

Meer berichten

voodoo bonumang
Gezondheid

Patiënten verliezen kostbare tijd door vertrouwen in ‘wonderdokters’

kantoor zaken bureau bedrijf computer meeting
Lifestyle

Onlinediscussie welk bedrijf in Suriname het meest klantonvriendelijk is

diakonessenhuis ziekenhuis hospitaal
Gezondheid

Wie rookt, drinkt en junkfood eet moet extra betalen bij SZF, adviseert waarnemer

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws