• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Rozenstruik strijdt voor Suriname en tonnen Amerikaanse dollars tegen 32-jarige Rus in Saoedi-Arabië

P. Peterson door P. Peterson
1 november 2024 03:37
in Sport
bigi boi rozenstruik

De zaak rond Jairzinho Rozenstruik kan in Amerika flink in de papieren lopen.

Op 1 februari 2025 zal de Surinaamse MMA-vechter Jairzinho “Bigi Boy” Rozenstruik het opnemen tegen de Russische Sergei Pavlovich (32) tijdens UFC Fight Night 250 in het Kingdom Arena in Riyad, Saoedi-Arabië. Dit wordt hun eerste ontmoeting in de octagon.

De 36-jarige Rozenstruik, momenteel gerangschikt als nummer 9 in de UFC-zwaargewichtdivisie, heeft een indrukwekkend MMA-record van 15 overwinningen en 5 nederlagen, met 13 overwinningen door knock-out.

In zijn meest recente gevecht behaalde hij een split decision overwinning op Tai Tuivasa tijdens UFC 305 in augustus 2024.

Pavlovich, de nummer 4 in de divisie, heeft een record van 18 overwinningen en 3 nederlagen. Na een reeks van zes opeenvolgende knock-out overwinningen in de eerste ronde, heeft hij recentelijk twee nederlagen geleden tegen Tom Aspinall en Alexander Volkov.

Dit gevecht biedt Rozenstruik de kans om zijn positie in de zwaargewichtdivisie te versterken en zijn opwaartse momentum voort te zetten. Met zijn krachtige stoten en ervaring is hij vastbesloten om een statement te maken op het wereldtoneel.

UFC Fight Night 250 markeert de tweede keer dat de UFC een evenement organiseert in Riyad, na het debuut in juni 2024.

Met tonnen Amerikaanse dollars aan prijzengeld op het spel hoopt Rozenstruik op een flinke winst in Saoedi-Arabië.

Hoewel hij in zijn laatste gevecht zo’n $250.000 verdiende, is het onduidelijk hoeveel hij deze keer precies kan binnenhalen – bonussen en opgelopen vechterskosten maken de eindopbrengst vaak onvoorspelbaar.

Foto: sociale media

ShareTweetSendSend

Meer berichten

voetbal
Sport

Belgische club KFC Eksel doneert meer dan 200 voetbaluniformen aan Suriname

powerlifting suriname
Sport

Jong talent en ervaren krachten laten Saramacca schitteren in powerlifting

Florence H Wangsabesari – Jamin
Sport

Surinaamse Florence Wangsabesari – Jamin aan de top van promotie en marketing Pencak Silat

donovan wisse
Sport

Donovan Wisse staat tegenover Bahram Rajabzadeh tijdens Glory 107 in Rotterdam

voetbal
Sport

Meer dan SRD 1 miljoen geïnvesteerd in sportinfrastructuur Saramacca

voetbal natio suriname svb
Sport

U17 Suriname mist WK-kwalificatie door aanmeldingsfout: SVB biedt excuses aan

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws