• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

ABOP-aanhangers: beschuldigingen tegen Brunswijk zijn ongefundeerd

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
13 oktober 2024 23:00 - Geüpdatet op 14 oktober 2024 08:01
in Suriname
brunswijk ronnie abop

Sympathisanten van de ABOP hebben zondagavond hun ongenoegen geuit over de manier waarop hun leider, Ronnie Brunswijk, steeds bij schandalen betrokken wordt.

Dit lieten zij weten aan GFC Nieuws.

Volgens de aanhangers worden er via de media beschuldigingen geuit aan het adres van Brunswijk die volgens hen geen enkele grond van waarheid bevatten.

“Het moet nu eens een keer ophouden,” staat in een bericht dat naar GFC is gestuurd.

Ook op sociale media reageert een aanhanger fel op de beschuldiging tegen de politieke topman, als zou hij erop uit zijn het beheer van het ministerie van Binnenlandse Zaken over te willen nemen.

Een persoon die duidelijk sympathie heeft voor de vicepresident, schrijft: “Geen moment wordt de vp met rust gelaten. Men probeert in alle affaires de vp genadeloos mee te slepen. Laten jullie mijn vp met rust. Tek ju bigup vp, ju è set sani gi a volk. Ai wroko.”

De aanhangers benadrukken dat Brunswijk hard werkt voor het Surinaamse volk en roepen op om hem met rust te laten.

De voortdurende betrokkenheid van Brunswijk bij schandalen en volgens hen gefabriceerde leugens wordt door hen gezien als ongegrond en onrechtvaardig.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

minister Patrick Brunings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Suriname wil grotere en actievere rol in olie- en gassector

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Brantimakkaweg 29 1536x1152 zeedijk
Suriname

Zeewater bij Weg naar Zee voorlopig onder controle

Minister André Misiekaba en betrokken instanties nemen de nieuwe straatverlichting op de weg tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik.
Suriname

Straatverlichting tussen Zanderij en Matta officieel in gebruik genomen

inheemsen indianen grondenrechten mensenrechten
Suriname

Grondenrechtenmissie zet in op uitvoerbare stappen en lokale betrokkenheid

staatsolie suriname boringen olie en gas
Suriname

Onderwijs moet Surinamers voorbereiden op olie- en gassector

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws