• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

‘Surinamers bestelen zichzelf door in SRD te sparen bij banken’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
11 oktober 2024 22:00
in Lifestyle, Suriname
500 srd vijfhonderd surinaamse dollar geld

Suriname- analist Soeroechomento heeft Surinamers opgeroepen om te stoppen met het stallen van hun geld op lokale spaarrekeningen.

In een interview met GFC Nieuws legt hij uit dat de torenhoge jaarlijkse inflatie die de afgelopen jaren tientallen procenten bedraagt, ervoor zorgt dat spaarders alleen maar verlies lijden.

“Door je geld in SRD op een spaarrekening te houden, bestelen mensen zichzelf eigenlijk,” aldus Soeroechomento.

Volgens de vaste analist van GFC wordt de waarde van de SRD door inflatie elke dag minder, waardoor het geld dat gespaard wordt in feite alleen maar aan koopkracht inboet.

Hij raadt daarom aan om te investeren in stabielere activa zoals goud. “In plaats van de waarde van je geld te zien verdampen op een bankrekening, kun je beter kiezen voor goud. Goud behoudt zijn waarde veel beter in tijden van economische onzekerheid en inflatie.”

De voordelen van beleggen in goud zijn volgens Soeroechomento duidelijk: goud biedt een bescherming tegen inflatie, kan makkelijk verhandeld worden en behoudt zijn waarde op de lange termijn.

“Het is een tastbaar bezit dat Surinamers kan helpen hun welvaart te beschermen, in plaats van deze langzaam te zien verdwijnen op een spaarrekening,” besluit de analist.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Kranten media pers
Suriname

Nederlandse analist zegt dat Surinaamse pers faalt in haar taak

ondernemer yang wateroverlast paramaribo onderwater
Suriname

Oud echtpaar rekent genadeloos af met 36 jaar loze beloften over wateroverlast

tandpasta tanden poetsen
Lifestyle

Surinamers bestellen fluoridevrije tandpasta uit Nederland door schaars aanbod

coalitie 2025-2030 NDP- nps- bep- a20- PL en abop
Suriname

Schaduwoperatie gaande om Bronto Somohardjo uit te schakelen en macht te grijpen, zegt Pinas

SRD geld surinaamse dollars
Suriname

Mensen met beperking en sociaal zwakken krijgen spoedig uitbetaling, verzekerd Financiën

Gezondheidsrisicos wateroverlast
Suriname

Minister Tsang volgt wateroverlast nauwlettend

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws