• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Ontevredenheid bij studenten over reacties president tijdens Campusbezoek

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 oktober 2024 03:30
in Suriname
ADEK anton de kom universiteit

Drie geledingen leveren nieuwe leden voor Universiteitsbestuur

President Chan Santokhi bracht deze week een bezoek aan de studenten van de Anton de Kom Universiteit op het Student Housing Campus Village.

Het doel van dit bezoek was om een open dialoog te voeren met de studenten over onderwerpen die voor hen van belang zijn, zoals jeugdparticipatie en het huidige jeugdbeleid.

Tijdens de bijeenkomst kregen de studenten de gelegenheid om vragen te stellen aan de president. Hoewel er diverse vragen werden gesteld over belangrijke kwesties, zoals de financiering van het jongerenfonds en loonsverhogingen, waren sommige studenten teleurgesteld over de reacties van de president.

Ze gaven aan dat de antwoorden niet altijd concreet waren. Een student bracht bijvoorbeeld naar voren dat er SRD 500.000 beschikbaar is gesteld voor het jongerenfonds, terwijl een veel groter bedrag is gereserveerd voor de bouw van een markt. Dit riep bij de student vragen op over de prioriteiten binnen het jeugdbeleid.

Daarnaast werd er kritiek geuit op de forse loonsverhogingen van 400% voor topfunctionarissen, terwijl leerkrachten, door achterblijvende salarissen, het land verlaten. De studenten wilden weten hoe deze beslissingen rijmen met de inspanningen om het onderwijs en de toekomst van de jeugd te verbeteren.

Sommige studenten merkten op dat de president emotioneel reageerde op de kritiek, zonder de gevraagde concrete antwoorden te geven.

Ondanks deze kanttekeningen waardeerden de aanwezigen de kans om hun zorgen direct met de president te delen en hopen ze op meer structurele oplossingen voor de genoemde vraagstukken.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw zitten thuis bank
Lifestyle

Woningcrisis dwingt volwassen Surinamers langer thuis te blijven wonen

acai bowl
Lifestyle

Açaí groeit dichtbij Suriname, maar is minder zichtbaar dan in Europa

bouva en tct en beighle
Suriname

Wekelijkse vlucht en nieuwe afspraken versterken regionale samenwerking Suriname en Dominicaanse Republiek

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Onderzoek naar dood drie kinderen overgedragen aan Kapitale Delicten

dc bhattoe van wanica en boeren reeberg
Suriname

Knelpunten en concrete afspraken centraal bij werkbezoek aan Reeberg

beeld eddy snijders
Suriname

Diefstal borstbeelden zet nationaal erfgoed onder druk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws