• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

NDP’er Algoe ontkent betrokkenheid bij groep Djojo

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
8 oktober 2024 02:37
in Suriname
Soeresh-Algoe-470x260

In reactie op recente berichten benadrukt voormalig NDP-minister Soeresh Algoe dat hij niet verantwoordelijk is voor de informatie die tijdens de kennismakingsbijeenkomst van de ABOP over hem is verstrekt.

Algoe werd tijdens deze bijeenkomst, waar nieuwe groepen werden gepresenteerd die de ABOP ondersteunen, geïntroduceerd als ondervoorzitter van de Groep Djojo, een groep die naar verluidt uit de NDP is gestapt.

Algoe heeft intussen in de media laten weten verrast te zijn door de berichtgeving. Hij gaf aan dat hij, zonder zijn medeweten of toestemming, tijdens de vergadering werd gepresenteerd als lid van Groep Djojo.

Algoe benadrukte dat hij niet heeft ingestemd met de vermelding van zijn naam in deze context en betreurt de verwarring die hierdoor is ontstaan.

Hij blijft toegewijd aan zijn rol binnen de NDP en heeft geen plannen om zich aan te sluiten bij andere groepen of partijen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten goudwinning
Suriname

Rosebel Gold Mines start registratieprogramma voor jongeren in mijngebieden

Een vaderschapstest meestal gebeurt via DNA-onderzoek. Daarbij worden vaak wangslijmmonsters afgenomen van het kind en de vermeende vader
Lifestyle

Nog veel onduidelijkheid in Suriname over vaderschapstesten

Registratiecampagne moet jongeren perspectief bieden buiten gevaarlijke mijnactiviteiten
Suriname

Gratis medische, tandheelkundige en oogzorg voor inwoners van Albina en Moengo

Daklozen in Paramaribo
Suriname

Geld alleen herstelt mensen niet, zegt Sonny Khoeblal over zwerversproblematiek

minister Patrick Brunings van Olie Gas en Milieu
Suriname

Suriname wil grotere en actievere rol in olie- en gassector

De belangrijkste verandering is dat een aanvraag voor een green card vanuit Amerika zelf niet langer de gebruikelijke route is.
Suriname

Surinamers mogen niet in Amerika blijven tijdens aanvraag permanente verblijfsvergunning

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws