• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie waarschuwt voor criminelen die voertuigen kopen met gestolen geld

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
21 August 2024 19:17
in Suriname
verdachte dief

Op dinsdagavond 20 augustus heeft het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) de 35-jarige verdachte R.M. gearresteerd in het ressort Latour.

De arrestatie volgde op een intensief onderzoek door de recherche van Paramaribo, naar aanleiding van een aangifte van diefstal op 13 augustus.

Het slachtoffer, P.A., meldde op die dag bij de politie dat haar tas, die aanzienlijke geldbedragen in Amerikaanse dollars (USD) en Surinaamse dollars (SRD) en een mobiele telefoon bevatte, uit haar voertuig was gestolen.

Volgens haar verklaring had zij haar auto geparkeerd aan de Zwartenhovenbrugstraat, nabij de Anton de Komstraat, om een waterpomp te zoeken.

In haar haast om uit te stappen, vergat ze het voertuig op slot te doen. Bij terugkeer in haar auto merkte zij thuis pas op dat de tas verdwenen was.

Ze keerde onmiddellijk terug naar de locatie en bekeek samen met de winkeleigenaar de camerabeelden. Hierop was duidelijk te zien hoe een man het achterportier van haar voertuig opende, de tas wegnam, en vervolgens in een lijnbus stapte om te vluchten.

De recherche van Paramaribo nam het onderzoek over en herkende de verdachte op de camerabeelden onmiddellijk als de bekende auto-inbreker R.M. Dankzij de inzet van het RBTP kon R.M. snel worden opgespoord en aangehouden. Na zijn arrestatie werd hij overgedragen aan de recherche, waar hij een volledige bekentenis aflegde.

Uit het verdere onderzoek bleek dat R.M. met een deel van de gestolen buit een voertuig op naam van zijn vrouw had gekocht. Dit voertuig is inmiddels in beslag genomen. Het resterende deel van de buit is nog niet teruggevonden.

In overleg met het Openbaar Ministerie is R.M. in voorlopige hechtenis genomen, terwijl het onderzoek door de politie wordt voortgezet.

De politie waarschuwt de gemeenschap dat het steeds vaker voorkomt dat criminelen met illegaal verkregen geld voertuigen of andere bezittingen op naam van derden kopen.

De politie roept iedereen op om alert te zijn en zich niet te laten gebruiken voor dergelijke praktijken, omdat ook zij in dat geval juridisch aansprakelijk kunnen worden gesteld, met alle mogelijke gevolgen van dien.

ShareTweetSend

Meer berichten

uiteten restaurant familie vrienden eten
Lifestyle

Surinamers verlangen volgens analist naar laagdrempelige uitgaansplek in Paramaribo

koken eten keuken
Lifestyle

Waarom koken en eten minder aantrekkelijk wordt bij zeer warm weer

Dirk Currie en Walter Oostelbod BCM 2381 1 1024x683
Suriname

Currie en Oostelbos verkennen nieuwe samenwerkingsmogelijkheden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws