• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nickerie heeft nu eigen doorgangscentrum voor jeugdigen in detentie

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
14 augustus 2024 15:58
in Suriname
jeugddetentie nickerie

Vanmorgen vond de opening plaats van het Jeugd Doorgangscentrum Nickerie, welke jeugdigen van Nickerie, die een strafbaar feit hebben gepleegd, zal opvangen en begeleiden.

De opening werd onder meer verricht door de procureur-generaal, Garcia Paragsingh, Ruth Nunes (Jeugdofficier bij het Openbaar Ministerie), Korpschef Bryan Isaacs, districtscommissaris Senrita Gobardhan en Unicef-vertegenwoordiger Sandhya Soekhoe.

Allen feliciteerden zij de Nickeriaanse gemeenschap en bedankten het Openbaar Ministerie voor dit doorgangscentrum. Verder gaven zij aan dat het centrum de nodige deskundigen zal hebben om de jeugdigen op de juiste manier te begeleiden en te vormen, zodat zij niet meer daar belanden. De korpschef deed een beroep op een ieder om dit project te ondersteunen.

Dit project is een wens geweest van Nunes. De lange afstand en de kosten die werden gemaakt om af te reizen naar Paramaribo, maakte het moeilijk voor de ouders om hun kind te bezoeken in het doorgangscentrum aldaar.

Op initiatief van het Openbaar Ministerie in samenwerking met Unicef is toen besloten om een doorgangscentrum in Nickerie te openen.

Onder de aanwezigen bevonden zich vertegenwoordigers van het Korps Politie Suriname, het Korps Penitentiaire Ambtenaren, Bufaz, Mental Health Unit Nickerie en Unicef Guyana & Suriname.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bestuur vids
Suriname

RO kiest geen partij in interne dorpsaangelegenheid Kasipora

controle winkel
Suriname

Strenger toezicht op hygiëne en vergunningsvoorwaarden in Paramaribo Midden

Onafhankelijkheidsplein Suriname
Suriname

Onafhankelijkheidsplein zwaar beschadigd door feesten

stroom licht schakelaar stopcontact
Suriname

Hogere tarieven maar geen stabiele stroomvoorziening in Paramaribo

handboeien arrest aanhouding verdachte 2 gevangeni 3
Suriname

Aanhouding Richano Santokhi zet politieke verhoudingen opnieuw op scherp

airco monteur
Suriname

Aircomonteurs in Suriname boeken hoge inkomsten voor korte klus

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws