• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Nederlandse docenten krijgen €700 per maand om les te geven op basisschool in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
5 juli 2024 12:00
in Nederland, Suriname
les school lerares docent leerkracht leerling kinderen scholieren

De Nederlandse particuliere basisschool Het Kleurenorkest in de Surinaamse hoofdstad Paramaribo zoekt per 23 september 2024 enthousiaste groepsleerkrachten.

Deze unieke kans biedt leraren de mogelijkheid om les te geven in een huiselijke omgeving in een tropisch land.

De school is gevestigd in de wijk Uitvlugt en biedt onderwijs volgens het Nederlandse curriculum en is aangesloten bij de Stichting Nederlands Onderwijs in het Buitenland (NOB).

Met een team van enthousiaste leerkrachten en meer dan 130 leergierige leerlingen, zorgt Het Kleurenorkest voor kwalitatief onderwijs waarbij zowel de cognitieve als sociaal-emotionele ontwikkeling centraal staan.

“Als leerkracht geef je les aan maximaal 18 multiculturele leerlingen en gebruik je Nederlandse methodes zoals Wereld In Getallen en Taal Actief”, luidt de sollicitatieoproep.

Creativiteit en flexibiliteit zijn essentieel, aangezien je lessen ontwerpt die inspelen op de mogelijkheden en talenten van de leerlingen.

Daarnaast organiseer je activiteiten zoals nationale feesten en educatieve uitjes, waardoor je een waardevolle bijdrage levert aan de schoolgemeenschap.

Het Kleurenorkest zoekt kandidaten met een Nederlands pabo-diploma of een Belgisch bachelordiploma in het basisonderwijs.

Interesse in het werken in het buitenland en openstaan voor een andere cultuur maken deze positie extra aantrekkelijk.

Naast een fulltime baan in een ontspannen werkomgeving biedt Het Kleurenorkest diverse voordelen, waaronder extra verlofdagen, ondersteuning bij huisvesting en ziektekostenverzekering, en na drie jaar een retourticket naar het land van herkomst.

Het salaris wordt in euro’s uitbetaald en ligt tussen €700,- en €800,-.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

nurmohamed riad
Suriname

Comeback Riad Nurmohamed bij OW pas zinvol na leertraject bij Tsang, stelt waarnemer

zieke man
Suriname

Hulp voor zieke man na maanden langs de weg te hebben geleefd

stanley soeropawiro
Suriname

Regering herziet beleid grondconversie naar eigendom

vrouw gezicht
Lifestyle

Mooie huid belangrijk voor Surinamers van alle generaties

Gloeilamp lamp licht stroom
Suriname

Bewoners Wanica woedend na talrijke stroomuitvallen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435820
Suriname

Nieuwe Raad van Commissarissen Canawaima zet in op herstel en vertrouwen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws