• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Levendige discussies over herziening deviezenregeling tijdens DNA-vergadering

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 juli 2024 04:00
in Suriname
dna de nationale assemblee

Op dinsdag 2 juli 2024 hield de Commissie van Rapporteurs een belangrijke vergadering over de voorgestelde wijzigingen in de Deviezenregeling 1947.

De bijeenkomst vond plaats in de vergaderzaal van De Nationale Assemblée (DNA) en bracht diverse belanghebbenden samen.

Aanwezig waren vertegenwoordigers van de Surinaamse Bankiers Vereniging (SBV), de Vereniging Surinaams Bedrijfsleven (VSB), de Kamer van Koophandel en Fabrieken (KKF), de Vereniging van Cambiohouders in Suriname, de Centrale Bank van Suriname, het Ministerie van Financiën en Planning, en het Ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie.

De commissieleden, waaronder drs. Asiskumar Gajadien (Vz), drs. Rabindre Parmessar, Chuanrui Wang, LL.B, ir. Stephen Tsang, Kishan Ramsukul, drs. Ronny Asabina en Obed Kanape, bespraken samen met de aanwezige actoren de belangrijkste punten van de nieuwe wet.

Er werd een gedetailleerde vergelijking gemaakt tussen de voorgestelde wijzigingen en de bestaande regelgeving om de specifieke verschillen te verduidelijken.

Volgens een bericht van de Nationale Assemblée op sociale media werd de vergadering gekenmerkt door levendige discussies.

De aanwezigen stelden vragen over verschillende aspecten van de nieuwe wet, die uitgebreid werden beantwoord door de relevante actoren.

Dit zorgde voor verdere toelichting op cruciale punten, waardoor een volledig begrip van de voorgestelde wet werd gewaarborgd.

ShareTweetSend

Meer berichten

Zwaailicht politie
Suriname

Politie in paraatheid na ontsnapping arrestante in moordzaak Brokopondo

srefidensi marathon
Suriname

5000 deelnemers klaar voor nationale Srefidensi-loop

arya dewaker nederland suriname
Suriname

Team Suriname en Nederland aangekomen in India voor International Arya Samaj Maha Sammelan 2025

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws