• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

“Fraude en onbevoegdheid teisteren ontwateringsafdeling Openbare Werken”

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 juni 2024 05:00
in Suriname
CORRUPTIE

Er heerst volgens insiders grote verontwaardiging over de gang van zaken binnen de Ontwateringsafdeling van het ministerie van Openbare Werken (OW) van Suriname.

De afdeling, die verantwoordelijk is voor de ontwatering van het gehele land, wordt momenteel beheerd door drie super beleidsadviseurs zonder relevante opleiding of ervaring. Deze mannen zijn belast met de cruciale taak van ontwatering in Suriname.

“Op de Ontwateringsafdeling zijn alle geschoolde medewerkers aan de kant gezet en vervangen door ongeschoolde personen,” wordt gezegd. Dit heeft geleid tot ernstige misstanden, waaronder grootschalige fraude met graafmachines, kolkenzuigers, trucks en brandstof.

Er zijn steeds meer signalen dat de ontwatering nu in handen is van corruptelingen, wat ernstige gevolgen heeft voor de infrastructuur en het milieu in Suriname. De minister wordt opgeroepen om transparantie te bieden en de integriteit van de Ontwateringsafdeling te herstellen.

“De situatie vereist dringende aandacht en actie om verdere schade en misbruik van overheidsmiddelen te voorkomen. Wij roepen de verantwoordelijke autoriteiten op om een grondig onderzoek in te stellen en de nodige maatregelen te nemen om de Ontwateringsafdeling te hervormen,” aldus insiders die niet bij naam genoemd willen worden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ivanildo plein
Suriname

Plein (NPS) uit scherpe kritiek na SZF-schandaal

andre misiekaba
Suriname

Misiekaba: SZF-directeur heeft geen rekening gehouden met statuten bij aanstelling consultants

president Jennifer Simons
Suriname

President verzoekt directie SZF, Melkcentrale en TAS ruimte te maken

monche atompai melkcentrale
Suriname

Personeel Melkcentrale in beraad: directeur en onderdirecteur mogen niet met ontslag

simons
Suriname

Salarisdebat staatsmachten laait op: President hoeft niet automatisch het hoogste te verdienen

szf
Suriname

Directeur Dirk Heave wil bijdrage leveren aan gezond SZF

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws