• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Ernstig ongeval met graafmachine aan de Djojosoepartoweg, man verliest been

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 juni 2024 04:39
in Suriname
graafmachine

Op woensdag 19 juni vond er een tragisch ongeval plaats tijdens graafwerkzaamheden aan de Djojosoepartoweg in het district Commewijne.

Een graafmachine operator was bezig met graafwerkzaamheden toen een nieuwsgierige burger op een fiets achter de graafmachine stond en de werkzaamheden bewonderde.

Op een gegeven moment kwam de graafmachine zo dichtbij de toeschouwer dat deze met zijn fiets onder de rupsbanden terechtkwam.

De operator had aanvankelijk niets in de gaten totdat hij een geschreeuw hoorde. Het slachtoffer, een Javaanse man, werd onder de rupsbanden ontdekt.

Na het terugrijden van de graafmachine werd het slachtoffer door omstanders geholpen en werd de politie onmiddellijk ingeschakeld.

Het slachtoffer werd met spoed naar de Spoedeisende hulp van het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP) gebracht, waar hij werd opgenomen met ernstige verwondingen aan zijn rechterbeen. Later op de middag moest zijn rechterbeen worden geamputeerd.

De graafmachine is in beslag genomen voor herkeuring en het rijbewijs van de operator is ingevorderd in het belang van het lopende onderzoek.

Politie Richelieu is belast met het onderzoek naar dit incident.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

total ondersteunt vrouwen in drepada
Suriname

Talking Prints en TotalEnergies investeren in vrouwen en vakvaardigheid

leerlingen ispeak
Suriname

Ispeak motiveert scholieren Anton Leeuwin School in aanloop naar examens

Minister Noersalim tijdens informatiebijeenkomst voor eerstejaarsstudenten USTI-Agro opleiding
Suriname

Minister Noersalim investeert in agrarisch onderwijs via opleiding 54 LVV-medewerkers

bromfietsen in beslag genomen
Suriname

Illegale bromfietsraces op Ringweg hard aangepakt

zwarte aziaten
Suriname

Suriname viert Black History Month met workshops vol erfgoed en expressie

os school slecht
Suriname

Kinderen leren onder zorgwekkende omstandigheden op OS Zanderij

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws