• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Onthullingen door vriend Sharon Ismail: ‘Ze deed extreme dingen in bed en was geheimzinnig’

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 mei 2024 01:07
in Suriname
ismail sharon kevin choi

Op dinsdagochtend 21 mei heeft zich een tragisch incident voorgedaan nabij Groningen in Suriname. Sharon Ismail, een 30-jarige vrouw, reed met haar auto de Saramaccarivier in, wat haar leven kostte.

De gebeurtenis heeft veel aandacht en speculatie op sociale media teweeggebracht.

Haar ex-vriend is sinds het incident onderwerp van online beschuldigingen geworden.

Vandaag brak hij echter het stilzwijgen met een nog onbevestigde verklaring die bedoeld is om zijn kant van het verhaal te belichten.

Een persoon met de naam Kevin Choi, die beweert de vriend te zijn, schreef het volgende op sociale media:

Choi verklaarde: “Ik heb Sharon vanaf het begin verteld dat ik niet klaar was voor een serieuze relatie. Bovendien had zij bepaalde belangrijke dingen voor mij verborgen gehouden, zoals het feit dat ze een dochtertje had. Ik wilde altijd een relatie met iemand die nog geen kinderen had.”

Choi beschreef hun relatie verder als problematisch: “Ze was plakkerig, gehecht en eiste veel van mijn vrije tijd. Ik ben van nature verlegen, terwijl zij vaak opvliegend was. Eerlijk gezegd, we waren geen goede match.”

Hij voegde eraan toe dat Sharon gedrag in bed vertoonde dat hij als extreem ervoer, wat bijdroeg aan de spanningen.

Mis dit niet:

Politie controleert Afobakameer en goudconcessies tijdens verhoogde surveillance

Meer dan 200 illegale kampen ontmanteld tijdens “Clean Sweep-operatie” in Moeroekreek

In reactie op het tragische verlies van Sharon dringt de samenleving aan op preventieve maatregelen om toekomstige incidenten te voorkomen.

Het plaatsen van een stalen hek langs de oever wordt als voorbeeld aangehaald.

Hoewel het door GFC Nieuws niet officieel is bevestigd, wijzen verschillende bronnen erop dat de foto in dit artikel Sharon’s vriend toont.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Controleactie Brokopondo leidt tot aanhouding verdachte en inbeslagname cyanide
Suriname

Politie controleert Afobakameer en goudconcessies tijdens verhoogde surveillance

Meer dan 200 kampen verwijderd.
Suriname

Meer dan 200 illegale kampen ontmanteld tijdens “Clean Sweep-operatie” in Moeroekreek

Minister Currie
Suriname

Ministerie: Intern onderzoek weerlegt beschuldigingen aan directeur IMEAO 2

Ministerie kiest voor gebiedsgerichte en participatieve aanpak.
Suriname

Sozavo en buurtorganisaties versterken samenwerking voor ontwikkeling van buurten en wijken

Politie begeleidt het verkeer in de binnenstad van Paramaribo tijdens de werkzaamheden aan de Domineestraat. Foto: CDS
Suriname

Verkeersmaatregelen moeten drukte door werkzaamheden Domineestraat beperken

Revelino Eijk
Suriname

VNB: Samenwerking veiligheidsbonden is democratisch gelegitimeerd besluit

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws