• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Oproep aan Surinaamse ouders om vandaag nog te starten met investeren voor hun kinderen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 mei 2024 22:00
in Lifestyle, Suriname
geld uitkering werken euros

Voor toekomstige generaties in Suriname is het essentieel om vroeg te beginnen met financiële planning.

Een Surinaams-Nederlandse zakenman die om privacyredenen anoniem blijft, deelt zijn ervaringen op GFC Nieuws Lifestyle.

Ouders en grootouders worden door de ervaren entrepreneur aangemoedigd om al bij de geboorte van een kind te starten met het opbouwen van een spaarpotje.

Door regelmatig kleine of grotere bedragen op een spaarrekening te storten, kunnen zij een aanzienlijk kapitaal opbouwen tegen de tijd dat het kind volwassen wordt.

Dit geld kan dan worden gebruikt voor belangrijke mijlpalen zoals hoger onderwijs of het behalen van een rijbewijs.

“Beleggen in aandelen of cryptomunten als Bitcoin wordt ook steeds meer gezien als een waardevolle aanvulling op traditioneel sparen”, zegt de zakenman die vaak zijn verhaal doet op GFC.

Ondanks de risico’s biedt beleggen het potentieel voor hogere rendementen, wat vooral voordelig kan zijn voor oudere Surinamers die hun spaargeld willen laten groeien.

Een goed gediversifieerde beleggingsportefeuille en een strategie die past bij hun financiële situatie en risicobereidheid, kunnen helpen om de financiële toekomst van hun (klein)kinderen veilig te stellen.

Mis dit niet:

Zomer lijkt voorbij in Nederland, Surinamer: ‘Ik ga alvast een reis naar de zon boeken’

Man rijdt volgens echtgenote met hoge snelheid op haar af

Het is van groot belang dat Surinamers van alle leeftijden zich goed informeren over de mogelijkheden en risico’s van sparen en beleggen.

Het opbouwen van een financiële buffer is niet alleen een slimme zet voor individuen, maar versterkt ook de economische stabiliteit van hele families en draagt bij aan de welvaart van toekomstige Surinaamse generaties.

Door nu te beginnen met financiële planning, kunnen Surinamers een solide basis leggen voor een zelfredzame toekomst.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

den haag nederland scheveningen strand
Lifestyle

Zomer lijkt voorbij in Nederland, Surinamer: ‘Ik ga alvast een reis naar de zon boeken’

Man in verzekering gesteld na vermeend geweld tegen echtgenote
Suriname

Man rijdt volgens echtgenote met hoge snelheid op haar af

Burgers vragen DNA kritisch te kijken naar salarisverhoging
Suriname

Petitionarissen uiten zorgen over salarisverhoging en koopkracht

DNA creëert wettelijke ruimte voor topsporters van Surinaamse afkomst
Sport

Suriname haalt juridische drempel weg voor sporters uit de diaspora

Leerlingen van O.S. Latour 1 ontvangen schoolpakketten tijdens de officiële start van het landelijke project van Jeugdontwikkeling en Sport. Foto: CDS
Suriname

Regering deelt landelijk 25.000 schooltassen uit aan kinderen uit kwetsbare gezinnen

Politie suriname paramaribo
Suriname

Surinaamse politie registreert 124 inbraken en 48 berovingen in vier weken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws