• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

NPS bereidt zich voor op verkiezingen met intensieve gemeenschapsactiviteiten

Patty door Patty
20 mei 2024 10:48
in Suriname
NPS rusland

De Nationale Partij Suriname (NPS) is bezig haar nieuwe visie en het pad naar de verkiezingen van 25 mei 2025 te delen met de samenleving.

In dit kader organiseert de NPS met haar onderafdeling en kernen verschillende activiteiten.

Naast de discussie avonden in de verschillende districten waarop met de inwoners wordt gedebatteerd over de ontwikkeling van hun district, trekt de caravan van de NPS ook de verschillende wijken in om de boodschap van perspectief te geven aan de gemeenschap.

Binnenkort is het ressort Pontbuiten aan de beurt en zal de partij op 26 mei aanstaande haar oor te luister leggen. Er zal dan ook gesproken worden over verschillende maatschappelijke vraagstukken waarmee de bewoners van Pontbuiten te maken hebben.

Zoals intussen gangbaar is, zullen verschillende sprekers aan het woord komen, die hun visie geven over hoe problemen aangepakt kunnen en moeten worden na de aanstaande verkiezingen. Daarom wordt iedere inwoner van Pontbuiten opgeroepen om op 26 mei 2024 niet thuis te blijven.

In de mobilisatieoproep memoreert de NPS het bewijs van de daadkracht en visie om problemen aan te kunnen pakken, zodat er perspectief ontstaat om prettig en veilig te leven in Suriname.

Er wordt voorts opgeroepen om de NPS weer in de gelegenheid te stellen met voldoende zetels in het centrum van de macht te zetten.

Op 26 mei te Pontbuiten zal de NPS ook nieuwe leden verwelkomen die de nieuwe richting van de NPS zijn komen ondersteunen.

Mis dit niet:

VP Rusland bespreekt samenwerking tussen Suriname en Curaçao met waarnemend gouverneur

VSB en ASFA pleiten voor sterkere aansluiting tussen onderwijs en arbeidsmarkt

NPS-voorzitter Gregory Rusland houdt er een toespraak waarin hij de actuele politieke situatie zal analyseren. Ook andere prominenten van de NPS komen aan het woord, staat verder op het programma.

Deze vergadering is de tweede in de soort, die de NPS ontwikkelt naar het grote moment op 29 september. Dan zal de bigi aftrap worden gedaan waarmee de verkiezingscampagne wordt gestart. Dit zal gebeuren middels een massameeting in het hoofdkwartier van de partij te Grundyari.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Economische en maatschappelijke vraagstukken centraal bij ontmoeting Rusland en Jansen.
Suriname

VP Rusland bespreekt samenwerking tussen Suriname en Curaçao met waarnemend gouverneur

Bedrijfsleven vraagt om meer praktijkgericht onderwijs en leerwerkplekken.
Suriname

VSB en ASFA pleiten voor sterkere aansluiting tussen onderwijs en arbeidsmarkt

Olie- en gasontwikkeling vergroot belang van beroepsonderwijs in Suriname en Guyana.
Suriname

Suriname en Guyana staan voor dezelfde uitdaging: voldoende vakbekwaam personeel opleiden

Volgens olie- en gasdeskundige Richard Donnellan is regelmatig onderhoud belangrijk om kostbare problemen met brandstofopslag, pijpleidingen en andere installaties te voorkomen. Illustratiefoto
Suriname

Olie-expert ziet groot verschil tussen Suriname en Venezuela: goed onderhoud maakt het verschil

Naina Sewradj rondt masteropleiding af met onderzoek naar SPF en UBO-register in Suriname.
Suriname

Masterthesis onderzoekt maatregelen tegen misbruik van stichtingen in Suriname

SGCC brengt knelpunten van ondernemers onder aandacht van minister Bouva.
Suriname

Bouva wil internationale handel in 2027 meer aandacht geven

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws