• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Programma ‘Oplichters Aangepakt’ offline na onverwacht overlijden van beschuldigde

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 mei 2024 15:49
in Nederland
van der spek kees

RTL heeft besloten de meest recente aflevering van “Oplichters Aangepakt” offline te halen na het onverwachte overlijden van een persoon die in deze uitzending betrokken was, bevestigt de omroep.

De identiteit van de overledene wordt om privacyredenen niet vrijgegeven, maar onderzoek suggereert dat het gaat om een man die in de show beschuldigd werd van fraude tegen een ouder paar en kort na de uitzending zelfmoord pleegde, volgens bronnen.

In de betreffende aflevering van het programma waar misdaadjournalist Kees van der Spek fraudeurs confronteert, stond het verhaal van Frans en Karin centraal.

Zij hadden geïnvesteerd in een zogenaamd lucratief bedrijf van hun vriend Thomas in het Spaanse Benidorm, wat uiteindelijk een oplichterij bleek. Na de uitzending ontving “Thomas” bedreigingen en verscheen zijn identiteit op sociale media.

Vorige maand verscheen er een aflevering van het programma waarbij Kees van der Spek in Suriname was. Het gaat hoogstwaarschijnlijk dus niet om die beschuldigde.

De reactie van Van der Spek op het nieuws van “Thomas”‘ overlijden is een van verdriet en bezorgdheid over de impact van zijn programma. “We hebben journalistiek correct gehandeld, maar dit zijn de gevolgen die niemand wil,” merkt hij op.

Het programma is op verzoek van de familie van de overledene offline gehaald, en Van der Spek heeft zijn medeleven uitgesproken.

Foto: sociale media

ShareTweetSendSend

Meer berichten

klm vliegtuig
Nederland

Promotarief voor zomerticket naar Paramaribo vanaf Schiphol 1262 euro

centrum paramaribo stad
Nederland

Zakenman ziet kansen voor Suriname met komst Chinezen en Nederlanders

oog
Lifestyle

Nederlanders nemen Surinaamse term voor oogontsteking over

simons en jetten
Nederland

Suriname en Nederland willen samenwerking verdiepen na eerste gesprek tussen Simons en Jetten

euros euro valuta e1613211556594
Nederland

Hakrinbank betaalt €166.000 en krijgt miljoenen vrijgegeven door OM Nederland

schiphol vliegtuig boeing
Lifestyle

Pensionado’s kiezen donkere maanden in Nederland voor verblijf in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws