• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Kritiek op moeder die beweert dat kind wordt geslagen op peuterschool

Patty door Patty
22 april 2024 12:00
in Suriname
misbruik mishandeling man kind jongen meisje

Een verontruste moeder wiens kind naar een bekende crèche- peuterschool aan de Gemenelandsweg in Paramaribo, Suriname gaat, beweert dat haar kind regelmatig wordt geslagen door zijn klasjuf.

Haar zoontje gaat al enkele maanden naar deze peuterschool en zou dit al vaker hebben meegemaakt. Ondanks herhaalde klachten en uitdrukkelijke verzoeken om het geweld te stoppen, lijkt er geen verbetering te zijn.

De ouder, die zich zorgen maakt over de situatie, voelt zich machteloos en weet niet meer wat ze moet doen.

GFC Nieuws Lifestyle heeft vernomen dat ze haar bezorgdheid heeft geuit bij het schoolpersoneel, maar tot nu toe heeft dit geen resultaat opgeleverd. De juf heeft aangegeven dat ze zou stoppen, echter is dat blijkbaar niet gebeurd.

De vrouw gelooft dat zelfs een klacht bij de leidinggevenden weinig zal veranderen, omdat ze twijfelt aan de effectiviteit van het systeem. Zij denkt namelijk dat klagen juist meer kwaad kan veroorzaken voor haar zoon.

Deze dame staat voor een hartverscheurend dilemma: ze wil haar kind beschermen, maar voelt zich machteloos tegenover het vermeende misbruik op de crèche.

Ze zoekt dringend advies en ondersteuning om deze zorgwekkende situatie aan te pakken en ervoor te zorgen dat haar kind een veilige en gezonde omgeving heeft om in op te groeien.

Een persoon binnen de kring van de moeder uit echter kritiek in gesprek met GFC. Hij beweert dat de oplossing heel simpel is en niet begrijpt waarvoor hier niet voor wordt gekozen. “Plaats je kind op een andere school”, is het advies.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

verkeer suriname paramaribo auto
Lifestyle

Ramadan zorgt traditiegetrouw voor extra drukte op Surinaamse wegen

operatie kamer azp ziekenhuis artsen
Suriname

Unieke spoedinterventie bij zeldzaam aortaletsel in AZP succesvol uitgevoerd

bromfietsen in beslag genomen
Suriname

Roep om harde aanpak tegen roekeloze bromfietsers groeit

ndp simons miiekaba en tsang
Suriname

NDP heractiveert Sociaal Maatschappelijk Bureau voor versterking sociale ondersteuning

US Coast Guard geeft training aan MAS en veiligheidsdiensten over implementatie havenbeveiligingswet
Suriname

Amerikaanse kustwacht traint MAS-medewerkers voor implementatie Wet Maritieme Beveiliging

Minister Noersalim tijdens werkbezoek aan Saramacca voor inspectie van bruggen en LVV-faciliteiten
Suriname

Ministerie LVV en DC Ramautar gaan dertien bruggen in Uitkijk Saramacca repareren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws