• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie pakt drie verdachten op

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 april 2024 20:26
in Suriname
verdachten 3

Een gemengd team van de politie Unit on the Run en leden van de Beveiliging en Bijstandsdienst Suriname (BBS) hebben in verband met “Operatie Zero Tolerance” op zaterdag een roadblock gehouden aan de Henck Arronstraat ter hoogte van het ministerie van Defensie.

Daarbij werd de autobestuurder L.R. (33) die vergezeld was van de twee mede-inzittenden V.D. (22) en M.R. (39) tot stoppen gesommeerd.

Bij de algehele controle hadden de drie verdachten elk een tas bij zich, die door de wetsdienaren werden doorzocht.

In de tas van de verdachte V.D. die woonachtig is in de omgeving van de Soekhanstraat, werd een zwart verkast vuistvuurwapen aangetroffen die volgens het onderzoek en daartoe gestelde vraag, van zijn werkgever L.R blijkt te zijn.

De automobilist L.R. die in de omgeving van de Boedhiastraat woont, kon geen vuurwapenvergunning overleggen, aangezien hij niet in het bezit is van een vuurwapenvergunning.

Ook bij de verdachte M.R. die in de omgeving van de Raghoebierweg woont, werd een vuistvuurwapen aangetroffen met patronen waarvan hij geen van de voornoemde stukken kon overleggen.

De drie mannen werden ter zake illegaal vuurwapen bezit aangehouden en werden de aangetroffen goederen alsmede het voertuig waarmee zij zich verplaatsten in beslag genomen.

Samen met de in beslag genomen zaken is het drietal ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau Centrum dat belast is met het verdere onderzoek in deze zaak.

Mis dit niet:

‘Surinaamse nabestaanden kunnen opdraaien voor jarenlang onterecht uitgekeerde AOW’

Vijf in Cuba afgestudeerde artsen bespreken vervolgtraject met minister Misiekaba

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

geld valuta euro
Lifestyle

‘Surinaamse nabestaanden kunnen opdraaien voor jarenlang onterecht uitgekeerde AOW’

Ministerie bespreekt stage en verdere begeleiding van jonge artsen
Gezondheid

Vijf in Cuba afgestudeerde artsen bespreken vervolgtraject met minister Misiekaba

Bekende verdachte gezocht na schietpartij op goudconcessie
Suriname

Gouddelver gewond bij schietincident op concessie in Brokopondo

Onze ouderen bouwden Suriname op, maar wie bouwt aan hun zekerheid?
Suriname

Wij die moeten rondkomen met ons uitdagend AOV-tje

Grassalco krijgt mogelijk nieuwe exportmarkt in Barbados.
Suriname

Barbados kijkt naar Suriname voor silica-zand en steenslag

Mungra: illegale bunkering bedreigt staatskas én milieu.
Suriname

Mungra pleit voor strengere aanpak illegale bunkering in aanloop naar offshore-olieproductie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws