• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nederlandse kleindochter onder vuur omdat zij haar zieke grootmoeder in Suriname nooit belt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 april 2024 00:00
in Lifestyle
vrouw telefoon bellen

Een moeder uit Paramaribo uit haar hartzeer over haar dochter die meer dan een decennium geleden naar Nederland verhuisde voor studie en werk en sindsdien nauwelijks contact heeft opgenomen met haar grootmoeder.

“Het doet me erg veel pijn. Mijn moeder is al boven de 80 en haar gezondheid gaat achteruit. Ze heeft ook geen andere kleinkinderen,” deelt een bron dichtbij de familie mee aan onze lifestyleredactie.

De dochter, nu in de dertig, wordt vooral bij speciale gelegenheden zoals verjaardagen en feestdagen aangemoedigd om contact op te nemen met haar oma in Suriname, maar zelfs op deze momenten blijft het stil.

Dit gebrek aan contact heeft ook geleid tot verdriet en teleurstelling bij de oude dame, die zich steeds eenzamer voelt.

Volgens familievrienden probeert de moeder in Paramaribo bruggen te bouwen, maar stuit ze op onverschilligheid van haar dochter.

“Ze zegt altijd dat ze het te druk heeft of dat het tijdsverschil een probleem is, maar dat zijn smoesjes. Je maakt tijd voor familie,” zegt de vriend.

De dochter heeft laten doorschemeren dat zij zich niet verplicht voelt om het contact met haar familie in Suriname te onderhouden, aangezien ze vanaf jonge leeftijd niet meer in het land woont en de banden met haar familie sinds haar kindertijd zijn vervaagd.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

bruiloft trouwen
Lifestyle

Surinaamse dame(29) gespot zonder verlovingsring, bruiloft afgeblazen

eten diner roti
Lifestyle

Eten in Suriname invriezen en meenemen naar Nederland. Mag dat?

voodoo bonumang winti
Lifestyle

Geor Hering haalt fel uit naar geloof in bonuman en waarschuwt voor risico’s

geld euro
Lifestyle

Nieuwe belastingregels: ook Surinaamse Nederlanders overwegen Holland te verlaten

telefoon bellen auto rijden
Lifestyle

Appen achter het stuur nog hardnekkig probleem in Paramaribo en omstreken

Paramaribo Suriname onafhankelijkheidsplein
Lifestyle

Geor Hering daagt Surinamers uit bewijs te leveren voor geesten in presidentieel paleis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws