• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politieagent onthult mogelijke misstanden binnen politiekorps Paradise

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 maart 2024 09:43
in Suriname
Zwaailichten politie

Illustratiefoto

Een politieagent werkzaam op het politiebureau Paradise in Nickerie, Suriname, heeft via een brief zorgwekkende misstanden binnen het politiekorps aan het licht gebracht.

De brief schetst een verontrustend beeld van mogelijke misdragingen door enkele politiefunctionarissen.

Volgens de klokkenluider heeft ressortcommandant inspecteur Thakoerdien recentelijk twee burgers gearresteerd voor diefstal van een buitenboordmotor.

Opmerkelijk genoeg blijft de vermeende werkelijke dief, een politieman, volgens de ingewijde vrij rondlopen, wat vragen oproept over de gelijkheid voor de wet binnen het politiekorps.

Naast dit vermeende geval van klassenjustitie, wordt gemeld dat agent N., een andere agent met zijn wapen heeft bedreigd.

De brief onthult ook dat twee politieambtenaren, beiden getrouwd zijn met zusters en werkzaam zijn op politiepost Paradise, Nickerie, Suriname.

Hun voortdurende conflicten vormen echter een ernstige bedreiging voor de veiligheid op het bureau. Ondanks herhaalde verzoeken vanuit het politiekorps weigert de inspecteur in te grijpen, wat volgens de klokkenluider leidt tot een onveilige werkomgeving.

Ook wordt er bezorgdheid geuit over verdachte incidenten in Wageningen, waarbij politieagenten betrokken zouden zijn. Zo is een in beslag genomen visnet van meer dan 500 meter spoorloos verdwenen van het politiebureau South Drain.

Mis dit niet:

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

Het schrijven roept op tot dringende maatregelen om de veiligheid en integriteit van het politiekorps te waarborgen en vraagt om aandacht voor deze kwesties via verschillende media.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

klm vliegtuig
Lifestyle

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Rakesh Gajadhar Sukul
Suriname

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

UWV onderzoekt ongeveer 52.000 WIA-uitkeringen op mogelijke berekeningsfouten. Ook mensen die inmiddels in Suriname wonen, kunnen onder de herstelregeling vallen.
Lifestyle

‘Surinamers met een WIA-uitkering willen weten of ook hun berekening wordt gecontroleerd’

Nieuwe BAVP'ers geïnformeerd over taken en bevoegdheden.
Suriname

55 militairen beëdigd tot buitengewoon agent van politie

SPWE is gestart met de opleiding Small Business Coach. Zes deelnemers worden opgeleid om kleine ondernemers in Suriname te begeleiden bij het opzetten en ontwikkelen van hun bedrijf.
Suriname

SPWE leidt zes nieuwe coaches op om kleine ondernemers in Suriname te helpen

Suriname krijgt elf inzamelcentra voor plasticrecycling.
Suriname

Eerste inzamelcentrum voor plastic- en aluminiumafval geopend bij IMEAO 1

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws