• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Gezin in Nederland doet alsof ze luxe woning hebben gekocht om indruk te maken op Surinaamse familieleden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
22 maart 2024 00:00
in Lifestyle
huis woning kopen vastgoed makelaar

Een gezin uit Rotterdam is recentelijk in een lastige situatie beland nadat zij hun familie in Suriname hadden laten geloven dat zij waren verhuisd naar een aanzienlijk duurdere en luxere woning.

Hun façade werd onthuld door een scherpe observatie van de achtergrond in een foto die op sociale media was geplaatst, waaruit bleek dat het gezin nog steeds in hun oude woning woonde.

GFC Nieuws Lifestyle dat wekelijks fascinerende verhalen deelt over Surinamers zowel in het binnenland als in het buitenland, kwam het verhaal op het spoor na een tip van een betrokkene in Paramaribo.

De Surinaamse Rotterdammers bekende vervolgens dat ze inderdaad de luxe nieuwe woning die zij eerder hadden uitgekozen, niet hadden gekocht.

Volgens hen was de aankoop op het laatste moment niet doorgegaan om redenen die ze niet wilden specificeren.

Ze hadden nagelaten deze belangrijke wijziging in hun situatie te communiceren aan hun familie in Suriname, waardoor deze in de veronderstelling was achtergebleven dat de verhuizing had plaatsgevonden.

De familieleden in Suriname interpreteerden de handelingen van het Rotterdamse gezin als een poging om indruk te maken.

Echter, de Rotterdammers voerden aan dat hun intentie anders was.

Mis dit niet:

Met deze hbo studies kunnen Surinamers €5.000 per maand verdienen

Genezeres uit Paramaribo belooft vader homoseksuele zoon te ‘genezen’

Ze wilden naar eigen zeggen enkel positieve verhalen delen in een tijd waarin zowel zijzelf als hun familie in Suriname behoefte hadden aan optimisme.

Deze situatie heeft tot gevolg gehad dat er nu open gesprekken plaatsvinden binnen de familie.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Dit is ook relevant voor Surinamers die staan voor een studiekeuze in Nederland.
Lifestyle

Met deze hbo studies kunnen Surinamers €5.000 per maand verdienen

lgbt homo trans lesbisch
Lifestyle

Genezeres uit Paramaribo belooft vader homoseksuele zoon te ‘genezen’

fast food hamburger
Lifestyle

‘Je hamburger straks per drone bezorgd in Suriname’

SLM Airbus a3402
Lifestyle

Brand aan boord richting Suriname: bemanning heeft soms maar 17 minuten om te landen

reizen koffer vliegtuig baggage passagier
Lifestyle

Powerbank van en naar Suriname: dit zijn de regels na incident met KLM vlucht

Zanderij vertrekhal
Lifestyle

Niet alle Surinaamse ouderen die vóór hun 18e naar Nederland kwamen vallen buiten €5000 regeling

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws