• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Honderden passagiers uit Curaçao ondervinden vertraging op Schiphol: ‘Voelde als uren’

P. Peterson door P. Peterson
5 maart 2024 12:04
in Nederland
tui 787 dreamliner vliegtuig boeing

Deze middag kwamen honderden passagiers van een TUI vlucht uit Curaçao voor een onverwachte uitdaging te staan op Schiphol.

Door een technisch mankement met de slurf kon de aansluiting met hun Boeing 787 Dreamliner niet direct worden gerealiseerd.

Een echtpaar uit Zuid-Holland deelde met GFC Nieuws hun ervaring van het lange wachten. Naar hun gevoel duurde het ‘urenlang’ voordat ze het vliegtuig konden verlaten na een vlucht van grofweg 8 uur.

De spanning onder de passagiers nam toe, aangezien velen reeds een lange reis achter de rug hadden.

Onze redactie begreep dat het probleem ongeveer na een uur verholpen was, waarna iedereen eindelijk het toestel kon verlaten.

Er heerste bezorgdheid dat reizigers die mogelijk op doorreis waren, hun aansluitende vlucht zouden gaan missen. Of dat gebeurde is onduidelijk.

Ondanks het ongemak spraken de reizigers lovend over hun vlucht en wezen ze TUI niet aan als de bron van het probleem.

Zij omschreven het incident als iets dat ‘kan gebeuren, maar toch vervelend is’.

Dit voorval onderstreept het belang van goed onderhoud en technische faciliteiten op luchthavens om de aankomst van vliegtuigen vlot te laten verlopen.

Dit probleem op Schiphol lijkt niet uniek te zijn. Een paar jaar geleden liepen tweehonderd passagiers uit Atlanta een vertraging van een half uur op vanwege een technische storing, waardoor ze vastzaten in de slurf tussen vliegtuig en terminal.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

geld euro
Lifestyle

Nederlandse toeriste betaalt honderden euro’s voor nepbehandeling in Suriname

klm 787 2
Lifestyle

De rijkste piloten ter wereld vliegen naar Suriname

paspoort geld euro's nederlands nationaliteit
Nederland

Oproep om Nederlandse Surinamers meer zeggenschap te geven in Paramaribo

zwanger test
Lifestyle

Donorzwangerschap vaak onbekend in Suriname terwijl Nederland het al goed regelt

suriname paramaribo 2
Lifestyle

Tweede paasdag trekt weinig bezoekers naar meubelzaken in Suriname in vergelijking met Nederland

klm airbus a350
Nederland

Wanneer zet de nieuwe Airbus A350 van KLM koers naar Suriname?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws