• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

ABOP-parlementariër Edgar Sampie steunt Oostburg’s actie bij OM

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
1 maart 2024 09:52
in Suriname
16-edgar-Sampie

ABOP-parlementariër en lid van de regeercoalitie, Edgar Sampie, heeft vanmorgen de actie van Marcel Oostburg bij het Openbaar Ministerie (OM) ondersteund.

Ondanks dat er niet massaal gehoor is gegeven aan de oproep om de actie te ondersteunen, is Oostburg tevreden met de opkomst.

Enkele tientallen personen hebben zich ter plaatse verzameld, waaronder parlementariërs van de oppositie en leden van buitenparlementaire politieke organisaties.

Om 10.00 uur zal Oostburg, vergezeld door vier personen, een petitie overhandigen aan de procureur-generaal. De petitie is bedoeld om steun te betuigen aan het OM in het onderzoek naar de Pan-American Real Estate-kwestie.

Oostburg heeft herhaaldelijk benadrukt dat de actie bedoeld is om het OM te ondersteunen en het vertrouwen in de rechtstaat te behouden.

Het is nog niet duidelijk hoe het OM zal reageren op de petitie en of dit invloed zal hebben op het lopende onderzoek.

Ondertussen blijft de zaak van Pan-American Real Estate de gemoederen bezighouden in Suriname, met verschillende politieke en maatschappelijke actoren die zich ermee bemoeien.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

rookontwikkeling
Suriname

Bewoner La Vigilantia doet dringende oproep: Rookoverlast brengt mijn leven in gevaar

Met de naderende feestdagen verwacht Albina een aanzienlijke toename van bezoekers
Suriname

Albina scherpt veiligheidsmaatregelen aan voor drukke feestdagenperiode

diabetische voetscreening
Gezondheid

RGD traint 70 verpleegkundigen in landelijke aanpak diabetische voetscreening

frontale botsing aanrijding
Suriname

Zware frontale aanrijding te Wayambo: vijf gewonden, drie ambulances ingezet

vrachtervoer verkeersongeval aanrijding
Suriname

Vrachtwagen met houtblokken rijdt pand binnen op kruising Mawakaboweg–Magentaweg

arrestanten ontvlucht
Suriname

Drie verdachten zagen spijlen door en vluchten cel uit

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws