De Surinaamse politie geeft Dimitri M. alias ‘Dimi’, die van beroep bonuman is in de wintireligie in, vandaag in verzekering gesteld voor oplichting en verduistering.
Tegen de verdachte Dimitri is er in de afgelopen periode in twee afzonderlijke gevallen aangifte gedaan van voornoemde strafbare feiten.
In beide gevallen zijn er personen bij Dimi geweest voor een spiritueel bad.
Van de bonuman moesten zij hun gouden sieraden afstaan voor een ritueel.
De verdachte heeft zonder medeweten de sieraden van de eigenaren verpand.
Na goed speurwerk door de Recherche van Regio Midden is Dimitri in beeld gebracht en aangehouden. Tijdens het onderzoek heeft Dimitri toegegeven dat hij strafbare feiten heeft gepleegd.
Hij is in verzekering gesteld.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.