• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Huiseigenaar woedend op verhuurster die pandit huis laat zegenen om ‘boze geesten’ te verjagen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 februari 2024 22:00
in Suriname
GFC. Nieuws uit Suriname

Een huiseigenaar in het Surinaamse district Wanica is woedend op de verhuurster van zijn woning.

Het conflict ontstond nadat de vrouw, die in het beneden gedeelte van zijn huis woont, zonder zijn toestemming een pandit had laten komen om haar gehuurde woonruimte te zegenen, vanwege vermeende ‘boze geesten’.

De verhuurder, een fervent lid van de Volle Evangelie Gemeente, is zeer verbolgen omdat hij deze actie van de dame als zeer onrein beschouwt en in strijd met zijn geloofsprincipes.

Volgens hem is de man niet eens een pandit, maar een kwakzalver die zich regelmatig tegoed doet aan overvloedig alcoholgebruik en dagelijks te vinden is in gokhuizen.

GFC Nieuws Lifestyle heeft vernomen dat de verhuurster een verbod opgelegd heeft gekregen om in het vervolg mensen met een ander geloof naar het huis te laten komen om rituelen uit te voeren.

Alleen gelovigen die deel uitmaken van zijn geloof mogen dat na zijn goedkeuring doen.

Dit conflict werpt een schaduw over de relatie tussen de huiseigenaar en de verhuurster en benadrukt de gevoeligheid van religieuze overtuigingen in huurgeschillen.

GFC Nieuws heeft vernomen dat het geschil nog steeds voortduurt en dat er nog geen duidelijke oplossing in zicht is.

De familie van de dame, waaronder haar vader, is van mening dat zij zelf zou mogen bepalen of zij een priester, pandit of voorganger van de kerk naar het huis wil brengen om het te zegenen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

President Jennifer Simons spreekt de samenleving toe tijdens de Volkskerstzang op het Onafhankelijkheidsplein in Paramaribo.
Suriname

President Simons roept tijdens Volkskerstzang op tot innerlijke vrede en eenheid in Suriname

Cie vergadering HvJ en OM 1 750x375paragsingh pg openbaar ministerie
Suriname

College van procureurs-generaal: past een Nederlands model wel bij Suriname?

franse ambassadeur inheemsen
Suriname

Culturele uitwisseling en grensprotocol centraal bij overleg VIDS en Frankrijk

offshore olie
Suriname

Suriname weegt Guyana-model af bij invoering lokale content-wet

waterkant suriname
Suriname

Bezoekers Waterkant ervaren nog altijd druk en hinder van bedelaars

DSB AV 18dec25
Suriname

DSB keert SRD 160 miljoen dividend uit in jubileumjaar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws