• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nieuw bestuur ICT associatie belooft voortzetting van vooruitgang

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 februari 2024 20:30
in Suriname
Ict best

Op 3 februari heeft de ICT Associatie Suriname (ICT-As) tijdens een drukbezochte Algemene Ledenvergadering haar nieuwe bestuur voor de periode 2024-2025 gekozen.

Het voormalige bestuur, onder leiding van voorzitter Anvit Ramlakhan van Datasur, heeft het stokje overgedragen aan het nieuwe team, dat unaniem is gekozen door de aanwezige leden.

Het nieuwe bestuur, onder leiding van Fürgell Pinas van Telesur, zet de missie van de associatie voort om de ontwikkeling van Suriname te versnellen door middel van ICT.

De overige bestuursleden zijn Ashley Fung-Loy, Shanine Bhiekharie, Whitney de Rijp en Brian Imambaks, elk met een schat aan ervaring en expertise in de ICT-sector.

Anvit Ramlakhan, aftredend voorzitter, benadrukte de vooruitgang die tijdens zijn termijn is geboekt, met name op het gebied van financiële stabiliteit, efficiëntieverbeteringen en samenwerking met lokale en internationale partners. Hij bedankte het bestuur en de leden voor hun steun en toewijding.

Fürgell Pinas sprak zijn dank uit voor het vertrouwen van de leden en benadrukte het belang van samenwerking en innovatie om de digitale transformatie van Suriname te bevorderen.

Het nieuwe bestuur staat open voor suggesties en samenwerkingen om de ICT-sector naar nieuwe hoogten te brengen.

Met een sterke visie en vastberadenheid om de digitale ontwikkeling van Suriname te versnellen, begint het nieuwe bestuur aan een opwindende en veelbelovende periode voor de ICT-As en het land als geheel.

Mis dit niet:

Naar Suriname terugverhuisd? Nederlandse Belastingdienst kan nog aangifte van je verwachten

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

KLM-kist op Zanderij airport
Lifestyle

Naar Suriname terugverhuisd? Nederlandse Belastingdienst kan nog aangifte van je verwachten

geld euro
Lifestyle

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Minister Melvin Bouva presenteerde samen met stuurcommissievoorzitter Juan Pawiroredjo de Suriname Diplomatic Week, die van 18 tot en met 24 november plaatsvindt. Foto: CDS
Suriname

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

stroom energie ebs
Lifestyle

Wat betekent het dreigende stroomtekort in Suriname voor huishoudens?

Bedrijfsleven wil meer rechtszekerheid in nieuwe douanewetgeving.
Suriname

VSB vraagt aandacht voor resterende knelpunten in ontwerp-Algemene Douanewet

Initiatiefnemer Governance, Suriname Prekash Ramsingh.
Nederland

Surinaamse en Nederlandse organisaties bundelen krachten voor opleiding van toezichthouders

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws