• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bedrijfsfraude ontdekt: werkneemster aangehouden in Livorno

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 February 2024 14:45
in Suriname
handboeien aanhouding crimineel arrestatie politie

De politie van het bureau Livorno heeft op dinsdag 6 februari 2024 de verdachte L.X. aangehouden op verdenking van verduistering van een groot geldbedrag.

De benadeelde V.E., een ondernemer van beroep, heeft op het genoemde politiebureau aangifte gedaan tegen zijn werkneemster.

Hij vertelde de politie dat hij enkele maanden geleden ziek was en daardoor niet in staat was het financiële beheer van zijn bedrijf te voeren.

Hij heeft toen het financiële beheer overgedragen aan de vrouw. Toen hij zijn werkzaamheden weer hervatte, ontving hij klachten van enkele klanten dat zij geld hadden overgemaakt naar zowel het rekeningnummer van het bedrijf als naar een privérekening op naam van G.M.

Hij confronteerde zijn werkneemster hier direct mee, waarbij zij aangaf niets hiervan af te weten.

Een klant uit het buitenland stuurde ook screenshots van berichten met het privérekeningnummer op naam van B.A., waarop geld was overgemaakt.

De ondernemer startte een onderzoek en ontdekte dat op aanwijzing van zijn werkneemster de gelden waren overgemaakt naar de privérekening van G.M. en naar de rekening van B.A., die in België woont en een nicht van L.X. is.

Na de aangifte werd de verdachte direct opgespoord en door de politie gearresteerd.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is de verdachte L.X. in voorlopige hechtenis genomen door de politie.

ShareTweetSend

Meer berichten

atm geld pinnen
Suriname

Kritiek op overgang SPSB-automaten naar BNets: Geldautomaten staan vaak leeg

Zebrapad
Lifestyle

Menigeen loopt onbewust aan de verkeerde kant van de weg

suriname surinamers
Suriname

President Simons: “Srefidensi na Srefidenki” – 50 jaar onafhankelijkheid Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws