• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Overslaan importeurs bij regeringsvoedselpakketproject foute beslissing

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
9 februari 2024 12:00
in Opinie
bsisgoederen voeding pakket voedselpakket

OPINIE – De recente aankondig van volledige steun van het ministerie aan het voedselpakkettenproject van de regering roept serieuze vragen op over de effectiviteit en inclusiviteit van het beleid.

Minister Rishma Kuldipsingh’s verklaring voor de Raad van Ministers (RvM) vergadering suggereren een gebrek aan overleg met belangrijke belanghebbenden, met name de importeurs.

Een van de meest verontrustende aspecten is het openlijk erkennen van het negeren van gesprekken met importeurs over het voedselpakkettenproject. Dit toont een zorgwekkende onverschilligheid ten opzichte van degenen die een cruciale rol spelen in het aanleveren van essentiële goederen voor de pakketten.

De bewering van de minister dat ‘je nooit iedereen tevreden kunt stellen’ lijkt eerder een excuus dan een serieuze poging tot samenwerking.

Hoewel de minister beweert in gesprek te zijn geweest met verschillende importeurs over prijzen van goederen, wordt het gebrek aan betrokkenheid bij het voedselpakkettenproject zelf niet aangepakt. Dit roept vragen op over de oprechtheid van de belofte om problemen op te lossen door middel van dialoog.

Bovendien lijkt de nadruk op het ‘klimmen uit de crisis’ en het vergelijken van het project met eerdere regeringen, eerder afleidend dan constructief. Het feit dat eerdere regeringen pakketten hebben verstrekt, rechtvaardigt niet automatisch het gebrek aan overleg met belangrijke stakeholders in het huidige project.

Het is van cruciaal belang dat het ministerie erkent dat een inclusief beleid niet alleen vereist dat het volk wordt vertegenwoordigd, maar ook dat alle relevante belanghebbenden worden betrokken.

Het voedselpakkettenproject kan alleen een succes worden als er een echte dialoog is met alle betrokken partijen, inclusief importeurs. Het negeren van deze essentiële stap kan leiden tot verdere verdeeldheid en inefficiëntie, waardoor het uiteindelijke doel van het project in gevaar komt.

Ben M.D.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kind misbruik geweld
Opinie

Cultuur mag nooit een schild zijn voor misbruik

ebu jones
Opinie

Jones en Parmessar (NDP) sleutelen aan artikel 146 GW: “efficiëntie” met extra vergaderstoelen

man huilen tranen traan
Opinie

De krokodillentranen van corrupte mensen die denken Surinamer te zijn

man lezen boek leren studeren
Column

Suriname kan niet groeien als we stoppen met lezen en leren

Opinie mening meningsuiting
Opinie

Het probleem van Suriname is geen geldtekort maar een leiderschapstekort

Economische
Opinie

De dalende olieprijs vormt een bedreiging voor Suriname’s economische toekomst

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws