De verdachte A.S. is op woensdag 7 februari omstreeks 06.05 uur v.m. op heterdaad betrapt en staande gehouden door de bewoner B. bij het wegnemen van zijn doksen op een perceel aan de Jokhoeweg.
Na een telefonische melding dat een doksendief op een perceel op eerder aangegeven locatie was aangehouden, deden politieambtenaren van het bureau Waldeck de plek aan voor onderzoek. Daarbij werd de verdachte overgedragen aan de politie.
De politie heeft een rijwiel, rood/witte sportschoenen, een blauwe regenjas, een grijze jacket en een witte zak inhoudende 3 doksen aangetroffen en in beslag genomen.
Naar zeggen van de aangever heeft hij eerder meerdere doksen kwijtgeraakt, maar dat het hem deze keer gelukt is de verdachte te betrappen.
De verdachte A.S. werd vervolgens ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau.
Na overleg met het Openbaar Ministerie is hij door de politie in verzekering gesteld.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.