• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Versterking voor Surinaamse U-20 nationale selectie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
7 februari 2024 15:00
in Suriname
natio voetbal

De afgelopen dagen hebben verschillende voetballers die actief zijn bij professionele clubs aangekondigd dat ze de nationale U-20 selectie van Suriname zullen versterken.

Deze versterkingen beloven opwindende mogelijkheden voor het team te bieden in hun aankomende wedstrijden.

Jahnilo Wiegel, Djaier Prijor (PEC Zwolle), Jermaine Rijssel (FC Volendam), Donte Apinsa (Go Ahead Eagles), en Yamano Olfers (Telstar) zijn de recente namen die hun toewijding aan de Surinaamse U-20 selectie hebben bevestigd. Met hun professionele ervaring en talent zullen ze ongetwijfeld een waardevolle aanwinst zijn voor het team.

De Surinaamse U-20 ploeg staat voor een reeks uitdagende wedstrijden deze maand. Ze zullen het opnemen tegen gastland Antigua & Barbuda (25 februari), Guyana (27 februari), El Salvador (29 februari), en Turks & Caicos (2 maart). Elk van deze wedstrijden zal een test zijn van het kunnen en de veerkracht van het team.

Het belangrijkste doel voor de Surinaamse U-20 selectie is om als groepswinnaar door te gaan naar de volgende ronde van de CONCACAF Men’s U-20 Championship 2024.

Deze competitie biedt niet alleen een kans voor glorie op het veld, maar ook een gelegenheid om het talent en de vastberadenheid van Surinaamse jonge spelers te tonen.

Mis dit niet:

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

geld euro
Lifestyle

Surinaamse Nederlanders kunnen blijven werken na hun pensioen zonder korting op AOW

Minister Melvin Bouva presenteerde samen met stuurcommissievoorzitter Juan Pawiroredjo de Suriname Diplomatic Week, die van 18 tot en met 24 november plaatsvindt. Foto: CDS
Suriname

Meer dan 50 landen doen mee aan Diplomatic Week in Suriname: gratis toegang voor publiek

stroom energie ebs
Lifestyle

Wat betekent het dreigende stroomtekort in Suriname voor huishoudens?

Bedrijfsleven wil meer rechtszekerheid in nieuwe douanewetgeving.
Suriname

VSB vraagt aandacht voor resterende knelpunten in ontwerp-Algemene Douanewet

Initiatiefnemer Governance, Suriname Prekash Ramsingh.
Nederland

Surinaamse en Nederlandse organisaties bundelen krachten voor opleiding van toezichthouders

Viering 1 juli in het Nelson Mandela Park, Nederland. Archieffoto Stg. Grani.
Suriname

Stichting Grani wil onafhankelijk fonds voor Surinaamse herstelmiddelen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws