• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Zelfdodingen niet de schuld van Santokhi’s beleid, zegt VHP- sympathisant

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
27 januari 2024 18:35
in Lifestyle, Suriname
Nee

Een sympathisant van de VHP heeft zijn bezorgdheid geuit over de toenemende neiging van individuen op sociale media om onverantwoorde berichten te plaatsen met betrekking tot de zelfdodingen in Suriname.

Dit statement werd verzonden naar GFC Nieuws via e-mail na een tragisch incident vandaag waarbij een oudere man in Nieuw Amsterdam zijn leven heeft beëindigd.

De afzender van de e-mail beklemtoont dat deze pijnlijke incidenten niet direct toegeschreven moeten worden aan de politieke leider van het land, president Chan Santokhi.

Volgens de afzender is het onterecht en onverantwoordelijk dat mensen op sociale netwerken suggereren dat het recente zelfgekozen overlijden, evenals andere vergelijkbare gevallen, een direct gevolg zijn van het beleid van president Santokhi.

De sympathisant benadrukte dat, hoewel de economische en sociale omstandigheden voor sommigen problematisch kunnen zijn, het nodig is om te erkennen dat individuen hun eigen wil en aanzienlijke kansen hebben om zichzelf te ontwikkelen en vooruitgang te boeken in het leven.

Het is volgens hem van groot belang dat de samenleving zich richt op het bieden van steun en het creëren van een omgeving waarin iedereen de mogelijkheid heeft om zijn of haar potentieel te realiseren in plaats van steeds de schuld te geven aan Santokhi.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

verkeersongeval
Suriname

Bromfietser ernstig gewond na aanrijding met grader in Nickerie

kuilen op weg opgevuld
Suriname

Tijdelijke maatregelen tegen wateroverlast en gevaarlijke kuilen in Albina

Mini Caribbean Expo biedt Surinaamse ondernemers exportpodium
Suriname

VSB in gesprek met Bladex over financiering en investeringskansen in Suriname

inflatie geld economie valuta
Suriname

Inflatie Suriname neemt toe onder invloed van wisselkoers en tarieven

HIV
Gezondheid

Volksgezondheid waarschuwt voor misleidende informatie over hiv op sociale media

mas bij openbaar ministerie
Suriname

MAS en Openbaar Ministerie versterken samenwerking rond havenbeveiliging

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws