• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Aanhouding verdachte Otinie na ernstige mishandeling politierekruut

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 January 2024 10:30
in Suriname
aanhouding verdachte

Op vrijdag 19 januari, omstreeks 14.00 uur, heeft het Regionaal Bijstandsteam Paramaribo (RBT-Paramaribo) de 35-jarige verdachte Otinie, M. aangehouden in de omgeving van de Politieacademie.

Deze aanhouding volgde op gedetailleerde informatie die was verkregen na een aangifte van zware mishandeling en bedreiging door het 28-jarige slachtoffer R.K., een politie rekruut, op 30 december 2023.

Het slachtoffer verklaarde dat zij ongeveer een jaar lang een relatie met de verdachte had gehad. Ze besloot echter een einde te maken aan de relatie vanwege het agressieve gedrag van de verdachte.

Op de bewuste dag begaf Otinie zich naar de woning van het slachtoffer, nadat hij haar de avond ervoor bij een evenement had gezien.

De situatie escaleerde snel toen Otinie zich agressief gedroeg en dreigde de deur open te breken. Ondanks haar angst opende het slachtoffer de deur.

Op dat moment begon Otinie het slachtoffer fysiek aan te vallen, waarbij hij vuistslagen uitdeelde aan haar gezicht, hoofd en rug. Hij sleurde haar van het bed en bracht haar ook schoppen toe in haar buik en gezicht.

Onder dreiging van een vuistvuurwapen eiste de verdachte dat het slachtoffer haar mobiele telefoon ontgrendelde. Na het zien van de contacten op haar telefoon sloeg hij haar opnieuw met het vuistvuurwapen en drukte hij haar tegen het matras, waardoor ze in ademnood kwam.

Na afstemming met het Openbaar Ministerie is de verdachte Otinie, M. in verzekering gesteld door de politie van Geyersvlijt. De verdere behandeling van deze zaak is overgedragen aan de politie van de afdeling Recherche Paramaribo voor grondig onderzoek.

ShareTweetSend

Meer berichten

kraan water
Suriname

Tijdelijke onderbreking watervoorziening Commewijne door uitval intakepomp La Liberté

VSB X MinOWC 1200x581
Suriname

VSB: Onderwijsbegroting moet omhoog naar 15–20%

dirk currie
Suriname

Schoolvoeding, studiebeurzen en ICT in binnenland topprioriteit Onderwijsminister Currie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws