Aan de Kristalstraat in Paramaribo, Suriname, is donderdagmiddag brand uitgebroken.
De brandweerlieden van post Geyersvlijt ontvingen het bericht omstreeks 16.23 uur tijdens werkzaamheden op een grasbrandadres.
Tijdens de brand waren vier mensen in de hoogbouwwoning aanwezig.
Een van de bewoners gaf aan dat plotseling de stroomtoevoer was uitgevallen en tien minuten daarna de woning in brand stond.
De brandweer had na ongeveer een uur de brand onder controle. Er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor.
Tijdens de inzet ondervond het brandweerpersoneel enige last van bijen die door een imker op het achterterrein worden geteeld.
Een voertuig dat op het terrein geparkeerd stond is geheel afgebrand.
Het pand was niet verzekerd tegen brand.
De oorzaak van de brand is nog onbekend en wordt onderzocht.

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.